reklam
30 Kasım 2016

En İyi Ben Söylerim Jürileri Kimler Jüri Üyeleri Formatı

En İyi Ben Söylerim Jürileri Kimler Jüri Üyeleri Formatı

En İyi Ben Söylerim adlı yetenek şarkı yarışmasının jüri üyerileri belli oldu. Çok yakında Fox ekranlarında başlayacak olan ses yarışmasında ünlü sanatçılar jüri koltuğunda oturacak. Ünlü sanatçıların yarışmacıları dinleyerek En İyi yarışmacıyı belirleyecek olduğu yarışmada Serdar Ortaç ve Kibariye jüri koltuğunda oturacak.

Türk pop sanatçısı Serdar Ortaç ile pop ve arabesk sanatçısı Kibariye, Fox’un yeni ses yarışması En İyi Ben Söylerim’de jüri koltuğunda yarışmacıları seçecek. En İyi Ben Söylerim’in 3. son jüri üyesi henüz belli olmadı. Son jüri belli olduğunda sizlerle paylaşılacak.

Serdar Ortaç;

16 Şubat 1970 İstanbul doğumlu Türk pop şarkıcı aynı zamanda besteci. Tüm Türkiye’nin hayranı olduğu ünlü sanatçı haline gelen Serdar Ortaç, hareketli şarkıları ile hayran kitlesini günden güne artırmaktadır.

en-iyi-ben-soylerim-serdar-ortac

Kibariye;

10 Ağustos 1960 Manisa Akhisar doğumlu Türk pop ve arabesk sanatçısıdır. Gerçek ismi Bahriye Tokmak olan ses sanatçısı küçük yaşlarda İzmir’de sahne almaya başladı. Daha sonra İstanbul’da as solist olarak şarkı söylemeye başladı. Zamanla Romanların kraliçesi haline gelen ünlü şarkıcı tüm Türkiye’nin gönlünde taht kurdu.

en-iyi-ben-soylerim-kibariye

loading...
loading...
Share
54 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ