Dizi Haberleri > En İyi Ben Söylerim Yarışmacıları Kimler? Ne Zaman Başlıyor?

En İyi Ben Söylerim Yarışmacıları Kimler? Ne Zaman Başlıyor?

En İyi Ben Söylerim Yarışmacıları Kimler? Ne Zaman Başlıyor?

25 Film‘in yapımcılığını üstlendiği yeni yetenek – şarkı yarışması 3 Ocak’ta Fox Tv ekranlarında başlıyor. % 100 Türk formatı olan ses yarışması Ben Söylerim‘de yarışmacılar performanslarını sergilemeye geliyor. Tanıtım fragmanı dönmeye başlayan En İyi Ben Söylerim şimdiden merak konusu oldu. En İyi Benim jüri koltuğunda iki isim olacak. Biri Türk popunun önemli […]

03 Ocak 2017 - 15:47

25 Film‘in yapımcılığını üstlendiği yeni yetenek – şarkı yarışması 3 Ocak’ta Fox Tv ekranlarında başlıyor. % 100 Türk formatı olan ses yarışması Ben Söylerim‘de yarışmacılar performanslarını sergilemeye geliyor.

Tanıtım fragmanı dönmeye başlayan En İyi Ben Söylerim şimdiden merak konusu oldu. En İyi Benim jüri koltuğunda iki isim olacak. Biri Türk popunun önemli sanatçılarından ünlü şarkıcı Serdar Ortaç diğeri ise Pop ve Arabesk’in kraliçesi Kibariye olacak. En İyi Ben Söylerim Fox Tv ekranlarında 3 Ocak 2017 salı günü saat 20:00’dan itibaren start alacak. Yeni yarışma programında performanslarını sergileyecek olan yarışmacılar haberin devamında yer almaktadır.

En İyi Ben Söylerim Yarışmacıları

Emrah, Mustafa, İlter, Cansu, Halil, Melisa, Erdi ve Bensu. 8 yarışmacıdan oluşan ilk etapta bir kişi elenecek. Elenen kişiye kararı değerli jüri üyerleri ve seyirciler verecek. Her hafta bir kişi elenirken yerine bir başka yarışmacı gelecek. Ben Söylerim’de ilk hafta başlıyor.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?