Dizi Haberleri > Esaretim Sensin Neden Final Yapıyor! Neden Bitti?

Esaretim Sensin Neden Final Yapıyor! Neden Bitti?

Esaretim Sensin Neden Final Yapıyor! Neden Bitti?

Fox’un bu sezon yayın hayatına geçirdiği günlük dizi Esaretim Sensin final yolunda. Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği hafta içi her gün yayınlanan Esaretim Sensin neden final yapıyor sorusu yanıtını buldu. detaylı bilgi haberin devamında. Oyuncu kadrosunda Kerem Baydar, Mertehan Şahiner, Elif Güçkıran, Yağmur Özbasmacı Mermer, Özgür […]

10 Nisan 2017 - 12:17

Fox’un bu sezon yayın hayatına geçirdiği günlük dizi Esaretim Sensin final yolunda. Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği hafta içi her gün yayınlanan Esaretim Sensin neden final yapıyor sorusu yanıtını buldu. detaylı bilgi haberin devamında.

Oyuncu kadrosunda Kerem Baydar, Mertehan Şahiner, Elif Güçkıran, Yağmur Özbasmacı Mermer, Özgür Özber, Elif Melda Yılmaz ve Selin ışık gibi yetenekli ve genç isimlerin yer aldığı yapım 55. bölümüyle final yapma kararı aldı. Peki ya neden final yapıyor! Günlük dizi yayınlandığı günlerde reyting listesinde düşük oranlar aldığı için finali erken geldi. Reytinglerde ilk 50’nin içine girmekte zorluk çeken yapım, 14 Nisan Cuma günü final bölümüyle ekranlara veda edecek.

 

YORUM YAP

(2 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?