Dizi Haberleri > Eski Sevgili Film Fragmanı

Eski Sevgili Film Fragmanı

Eski Sevgili Film Fragmanı

Yakında Eski Sevgili isimli yeni bir sinema filmi vizyona giriyor. Tolgahan Sayışman ve Bade İşçil’in başrollerini paylaşacağı Eski Sevgili ilkbaharda sinemaseverlerle buluşacak. 63 defa ayrılıp tekrardan barışan çifti canlandıran Bade İşçil ve Tolgahan Sayışman kamera karşısına geçti. Çiftin 14 Şubat sevgililer gününde tekrardan kesişen hikayesi ele […]

24 Nisan 2017 - 11:04

Yakında Eski Sevgili isimli yeni bir sinema filmi vizyona giriyor. Tolgahan Sayışman ve Bade İşçil’in başrollerini paylaşacağı Eski Sevgili ilkbaharda sinemaseverlerle buluşacak. 63 defa ayrılıp tekrardan barışan çifti canlandıran Bade İşçil ve Tolgahan Sayışman kamera karşısına geçti. Çiftin 14 Şubat sevgililer gününde tekrardan kesişen hikayesi ele alınacak.

Play Plus Medya ve Bqn İstanbul’un ortak yapımı olan filmin yapımcılığını Zekayi Kavrazlı ile Avni Sezen üstlendi. 5 Mayıs’da beyazperde izleyicisiyle buluşacak olan Eski Sevgili filminin meraklı bekleyişi sürüyor. Oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman ve Bade İşçil’in yanı sıra güçlü bir kadro kuruldu.

Eski Sevgili Vizyon Tarihi

Film 5 Mayıs Cuma günü sinemaseverle buluşacak.

Eski Sevgili Konusu

63 defa ayrılıp tekrardan barışan çifti canlandıran Bade İşçil ve Tolgahan Sayışman’ın 14 Şubat sevgililer gününde tekrardan kesişen hikayesi işlenecek.

Eski Sevgili Fragmanı

Eski Sevgili Oyuncuları

Bade İşçil;

Tolgahan Sayışman;

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?