Dizi Haberleri > Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. bölüm izle.

11 Ekim 2015 - 19:02

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. bölüm tamamı – İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. bölümü yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. bölümünde Hızır’ın boğulma sahnesi damga vurdu. Atv’nin en çok izlenen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde neler oldu? Hızır’ın hayatı tehlikede! Yeraltı dünyasının ünlü ismi Hızır’ın hikayesini çarpıcı bir şekilde ekrana taşıyan dizinin bu haftaki bölümünde hapse giren Çakırbeyli’ye koğuşta da rahat yok: Önce koğuşu değiştiriliyor, ardından ölümle burun buruna geliyor…EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır Çakırbeyli, devlet adamı Nevzat Çankırı’nın ölümünden sorumlu olmakla suçlanır ve tutuklanır. Çok sevdiği ve saydığı Şahin Ağa karşılar Çakırbeyli’yi ceza evinde.Dışarıda ise işler veliaht olan İlyas’a kalır.

Masada abisinin yerine söz hakkına sahip olan, mantığından çok duygularıyla hareket eden İlyas aldığı tam yetkiyle cesur kararlar alır ve uygular.

Diğer tarafta Nazlı’nın karnındaki çocuktan kurtulmak isteyen Meryem Çakırbeyli’nin kurduğu plan işlemez. Bu olay Meryem’in aleyhinde bir duruma dönüşür. Çakırbeyli ailesinin güçlü kadınlarından olan Hatice, Nazlı’yı ve doğacak çocuğunu himayesi altına almış, aileye daha da yakınlaşmasını sağlamıştır.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?