Dizi Haberleri > Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. Bölüm Fragmanı 7 Şubat 2017

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. Bölüm Fragmanı 7 Şubat 2017

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. Bölüm Fragmanı 7 Şubat 2017

Merakla beklenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. bölüm fragmanı hd kalite yayınlandı. Atv ekranlarında bu akşam yeni bölümü yayınlanan reyting rekortmeni dizinin 56. bölüm fragmanı yayınlandıktan hemen sonra sitemize eklendi. Yeni sezonda yerini kaybetmeyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yine en çok izlenenler arasına girmeyi başardı. CIA ile […]

30 Ocak 2017 - 18:24

Merakla beklenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. bölüm fragmanı hd kalite yayınlandı. Atv ekranlarında bu akşam yeni bölümü yayınlanan reyting rekortmeni dizinin 56. bölüm fragmanı yayınlandıktan hemen sonra sitemize eklendi. Yeni sezonda yerini kaybetmeyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yine en çok izlenenler arasına girmeyi başardı.

CIA ile savaş başlatan Çakırbeyli’nin sonu kötü olurken, yapılan işkencelere fazla dayanacakları mümkün gibi değildir. Diğer yandan kısa süre içerisinde Çakırbeyli’nin ortadan kayboluşunun nedenleri belli olurken, Ünal Kaplan pazarlık için yerini alır.

Ercüment’in herkesten oy istemesi sonucu İlyas pazarlık yapmaktan kaçınırken, masadakiler Çakırbeyli’nin ölmeyi tercih edeceklerini bildikleri için Ercüment’e boyun büker.Davut, CIA’nın elinde olduğu yeğeni için harekat başlatırken Suzi ise Ünal’la beraber gücünü göstermeye kararlıdır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?