Dizi Haberleri > Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. Bölüm Fragmanı | EDHO Gelecek Hafta!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. Bölüm Fragmanı | EDHO Gelecek Hafta!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. Bölüm Fragmanı | EDHO Gelecek Hafta!

Merakla beklenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 66. bölüm fragmanı hd kalite buradan yayınlandı. Atv ekranlarında bu akşam yeni bölümü yayınlanan reyting rekortmeni dizinin son bölümü yayınlandıktan hemen sonra gelecek haftaki fragman sitemize eklendi. Yeni sezonda yerini kaybetmeyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yine en çok izlenenler arasına […]

18 Nisan 2017 - 15:19

Merakla beklenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 66. bölüm fragmanı hd kalite buradan yayınlandı. Atv ekranlarında bu akşam yeni bölümü yayınlanan reyting rekortmeni dizinin son bölümü yayınlandıktan hemen sonra gelecek haftaki fragman sitemize eklendi. Yeni sezonda yerini kaybetmeyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yine en çok izlenenler arasına girmeyi başardı.

Masaya getirilmeye çalışılan Rüstem sonunda Türkiye’ye gelmiştir. Hızır söylenen yalanların gizli kalmasını daha çok beceremeceğinden dolayı endişe duyar. Bu nedenle Avni ve Rüstem’in bir an evvel masadan yok edilmesini ister. Öte yandan Davut ise fazla acele etmemek gerektiğini savunur çünkü kendi savaşı ve planları daha farklıdır.

Hızır, Serkan’ın eylemlerine çelme takarken, Serkan da kendisinin ayağına dolanan Hızır’ı ailesi ile tehdit eder. Hızır, Ceylan ile Ünal’ın aynı evde kalmasından dolayı rahatsızdır. Meryem ise son zamanlardaki oyunlardan bunalmış ve isyan etmiştir. İlyas ile Esra’nın beklediği gün gelmiştir. Ama bütün aile boşanmalarına karşı çıkmak için ellerinden geleni yapacaktır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?