Dizi Haberleri > Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas Hangi Tarafı Seçecek? 59. Bölüm Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas Hangi Tarafı Seçecek? 59. Bölüm Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas Hangi Tarafı Seçecek? 59. Bölüm Fragmanı

Merakla beklenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. bölüm fragmanı hd kalite yayınlandı. Atv ekranlarında bu akşam yeni bölümü yayınlanan reyting rekortmeni dizinin 58. bölümü yayınlandıktan hemen sonra sitemize eklendi. Yeni sezonda yerini kaybetmeyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yine en çok izlenenler arasına girmeyi başardı. Handan, Suzi […]

21 Şubat 2017 - 18:11

Merakla beklenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. bölüm fragmanı hd kalite yayınlandı. Atv ekranlarında bu akşam yeni bölümü yayınlanan reyting rekortmeni dizinin 58. bölümü yayınlandıktan hemen sonra sitemize eklendi. Yeni sezonda yerini kaybetmeyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yine en çok izlenenler arasına girmeyi başardı.

Handan, Suzi için tezgahlanan tuzağın kurbanı olurken, İlyas kadınları koruyabilmek için ne kadar çabalaşmış olsa bile eylemi gerçekleştiren kişilerin büyüklüğünden dolayı çaresizdir. CIA ile ortak iş birliği yapan İstihbarat içindekiler her alana sızarken, bu düşmanlarla baş etmek pek kolay değildir. Öte yandan Nevzat ile Davut operasyon için harekete geçer.

Ünal ile Suzi ise içlerinden birinin muhbir olduğunu fark eder. Ortada Davut ve Çakırbeyli ailesini dinleyen bir hain vardır. Hızır, olanların ardından kimin sorumlu olduğunu öğrenmesiyle yıkılmıştır. Sevdiklerini tek tek kaybeden Alparslan’ın ise plan yapacak dermanı kalmaz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?