Dizi Haberleri > Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nazlı (Müjde Uzman) Neden Yok Neden Ayrıldı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nazlı (Müjde Uzman) Neden Yok Neden Ayrıldı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nazlı (Müjde Uzman) Neden Yok Neden Ayrıldı

Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Hükümdar Olmaz oyuncularından Müjde Uzman kovuldu. Dizide Nazlı karakterine hayat veren oyuncunun neden kovulduğu belli oldu. 15 temmuz 2016 cuma günü ülkemizde yaşanan darbe girişimi sonrası Ohal ilan edildi. Darbe karşıtı dizi yapımcıları tarafından önlem alınmaya başlanmıştı. Bunun ilk göstergesini ise Eşkiya […]

26 Temmuz 2016 - 12:16

Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Hükümdar Olmaz oyuncularından Müjde Uzman kovuldu.

Dizide Nazlı karakterine hayat veren oyuncunun neden kovulduğu belli oldu. 15 temmuz 2016 cuma günü ülkemizde yaşanan darbe girişimi sonrası Ohal ilan edildi. Darbe karşıtı dizi yapımcıları tarafından önlem alınmaya başlanmıştı. Bunun ilk göstergesini ise Eşkiya Dünyaya Hükümdar dizisi yapımcısı Raci Şaşmaz gerçekleştirdi. Yapımcı tarafından darbe girişimine tepki vermeyen oyuncuların diziden ayrılacağı söz konusuydu.

Konuyla ilgili konuşan Müjde Uzman ise iftira olarak değerlendirdi.  ”Hayatım boyunca işimi yaparken dakik, titiz ve saygılı biri oldum. Israrla böyle kalmaya, kalbimi de aklımı da, bu işe bakış açımı ve mesafemi korumayı da, bu işi sevip layığıyla yapmaya çalışmaya da kararlıyım” ifadelerini belirtti.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?