Dizi Haberleri > Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır‘ın başrollerini paylaştığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? Merak edilen 2. yeni sezon çok yakında başlıyor. Dizinin 2016-2017 sezonu başlangıç tarihi belli oldu. Geçtiğimiz sezon yayın hayatına giren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geride bıraktığı ilk sezonun ardından yeni sezon çalışmalarını […]

27 Eylül 2016 - 14:34

Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır‘ın başrollerini paylaştığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? Merak edilen 2. yeni sezon çok yakında başlıyor. Dizinin 2016-2017 sezonu başlangıç tarihi belli oldu.

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına giren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geride bıraktığı ilk sezonun ardından yeni sezon çalışmalarını başlattı. Yeni sezonda yeniden Atv ekranlarında olacak dizinin izleyicilerini yeni sürprizler bekliyor. Geçen sezona nokta koyduğu bölümünde Hızır ile Meryem vurulmuştu Nazlı ise hapse girmişti.

Nazlı karakteriyle dizide yer alan Müjde Uzman diziden ayrılarak yeni sezonda Kiralık Aşk dizisiyle anlaşmaya vardı. Oyuncunun ayrılmasının ardından hikayede değişikler yaşanacaktır. Yepyeni hikaye ile ekranların en çok izlenen dizisi olma yolunda çalışmalar yürüten teknik ekip ünlü bir oyuncuyla da anlaşmak üzere. Detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

Müjde Uzman’ın Kiralık Aşk Dizisinde ki Detayları İçin Tıklayınız.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2016-2017 Yeni Sezon Yayın Tarihi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2. sezon ilk bölümünden itibaren 4 Ekim 2016 Salı günü Atv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecektir.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?