Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Esra Erol’da 16 Eylül Caner ve Talibi Pamuk El Ele Tutuştu

Esra Erol’un yeni sezonda kadrosuna kattığı bir zamanların en gözde ismi Caner ve Tülin ikilisinin Caner’i talipleriyle görüşüyor. 16 Eylül 2016 cuma günü yeni bölümü yayınlanan Esra Erol’da Caner ile Pamuk görüştü. Caner’e gelen bayan talip Pamuk görüşmesinde sürpriz anlar yaşandı. İkili bir süre paravanın arkasından birbirleri ile sohbet edip tanıştıktan sonra paravanın açılmasıyla olumlu sinyaller […]

Esra Erol’da 16 Eylül Caner ve Talibi Pamuk El Ele Tutuştu
16 Eylül 2016 - 18:52 'de eklendi.

Esra Erol’un yeni sezonda kadrosuna kattığı bir zamanların en gözde ismi Caner ve Tülin ikilisinin Caner’i talipleriyle görüşüyor. 16 Eylül 2016 cuma günü yeni bölümü yayınlanan Esra Erol’da Caner ile Pamuk görüştü. Caner’e gelen bayan talip Pamuk görüşmesinde sürpriz anlar yaşandı.

İkili bir süre paravanın arkasından birbirleri ile sohbet edip tanıştıktan sonra paravanın açılmasıyla olumlu sinyaller verdi. Paravan açılırken ikili birbirlerinden uzak kalmaya çalışsa da heyecanlarını paravan açıldıktan sonra yendi. Güzel bir sohbetin ardından birbirlerine alışan Caner ve Pamuk görüşmesi olumlu yanıt buldu. Caner’in talibi pamuk sevecen yüzüyle Caner’i elinden tutarak çay içmek için ikna etmeyi başardı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER