Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Esra Erol’da Büşra Kimdir? Büşra Hanım Kaç Yaşında ve Nereli?

Atv’nin popüler evlendirme programı Esra Erol’a katılan yeni aday Büşra Hanım kimdir tanıyalım. Ekranların bir numaralı evlendirme programı Esra Erol’un yeni adayı Büşra Hanım hakkında öğrenmek istediğiniz bilgiler haberimizin devamındadır. İzmir doğumlu Büşra Hanım daha önce evlilik yapmadı. 1995 doğumlu Büşra hanım doğma büyüme İzmir’li olup İzmir Karşıyaka’da yaşamaktadır. Hiç evlilik yaşamayan 22 yaşındaki Büşra Hanım kendisi gibi […]

Esra Erol’da Büşra Kimdir? Büşra Hanım Kaç Yaşında ve Nereli?
14 Ocak 2017 - 9:12 'de eklendi.

Atv’nin popüler evlendirme programı Esra Erol’a katılan yeni aday Büşra Hanım kimdir tanıyalım. Ekranların bir numaralı evlendirme programı Esra Erol’un yeni adayı Büşra Hanım hakkında öğrenmek istediğiniz bilgiler haberimizin devamındadır.

İzmir doğumlu Büşra Hanım daha önce evlilik yapmadı. 1995 doğumlu Büşra hanım doğma büyüme İzmir’li olup İzmir Karşıyaka’da yaşamaktadır. Hiç evlilik yaşamayan 22 yaşındaki Büşra Hanım kendisi gibi evlenmemiş olması kaidesiyle taliplerini beklemektedir. Güzelliğiyle dikkatleri üstüne toplayan aday kendisine yakışan güler yüzlü bir eş aramaktadır.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER