Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Esra Erol’da Raha Hanım Kimdir? Nereli ve Mesleği?

Esra Erol’un sunumuyla hafta içi her gün yayınlanan evlilik programına İranlı aday.. Ekranların bir numaralı evlendirme programı Esra Erol’danın yeni İranlı adayı Raha kimdir tanıyalım. En çok evlendiren evlilik programı Esra Erol’danın İranlı adayı hakkında tüm bilgileri haberin devamından öğrenebilirsiniz. 34 yaşında ki yeni aday İran kökenlidir. Esra Erol’un yeni adayı İranlı Raha’nın başından daha önce bir evlilik […]

Esra Erol’da Raha Hanım Kimdir? Nereli ve Mesleği?
13 Ocak 2017 - 9:33 'de eklendi.

Esra Erol’un sunumuyla hafta içi her gün yayınlanan evlilik programına İranlı aday.. Ekranların bir numaralı evlendirme programı Esra Erol’danın yeni İranlı adayı Raha kimdir tanıyalım. En çok evlendiren evlilik programı Esra Erol’danın İranlı adayı hakkında tüm bilgileri haberin devamından öğrenebilirsiniz.

34 yaşında ki yeni aday İran kökenlidir. Esra Erol’un yeni adayı İranlı Raha’nın başından daha önce bir evlilik geçmiştir. Bir evlilik yaşayan aday Bilgisayar Mühendisidir. Ayrıca Tiyatro ile ilgilenen Raha, tiyatrolarda sahne almaktadır. İstanbul’da ikamet eden Raha, Esra Erol’da kendine güvenen taliplerini beklemektedir.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER