Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Evleneceksen Gel Neden Yok? Ne Zaman? 2 Ocak Bugün Var mı? Yok mu?

Show Tv’nin izdivaç programı Evleneceksen Gel bugün neden yok? Hafta içi her gün saat 15:00’dan itibaren canlı yayınlanan Evleneceksen Gel evlilik programı bugün neden yayınlanmıyor? Seda Sayan ve Uğur Arslan ile Evleneceksen Gel ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar.. Seda Sayan ve Uğur Arslan’la Evleneceksen Gel izdivaç programı yılbaşı reklam gelirlerinin düşük olması nedeniyle yayınlanmayacak. İzdivaç […]

Evleneceksen Gel Neden Yok? Ne Zaman? 2 Ocak Bugün Var mı? Yok mu?
31 Aralık 2016 - 17:27 'de eklendi.

Show Tv’nin izdivaç programı Evleneceksen Gel bugün neden yok? Hafta içi her gün saat 15:00’dan itibaren canlı yayınlanan Evleneceksen Gel evlilik programı bugün neden yayınlanmıyor? Seda Sayan ve Uğur Arslan ile Evleneceksen Gel ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar..

Seda Sayan ve Uğur Arslan’la Evleneceksen Gel izdivaç programı yılbaşı reklam gelirlerinin düşük olması nedeniyle yayınlanmayacak. İzdivaç programlarının ortaklaşa aldığı kararı ile Evleneceksen Gel, Zuhal Topal’la ve Esra Erol’da yılbaşının ilk haftası yayınlanmayacak. Evleneceksen Gel yeni bölümüyle 9 Ocak 2016 Pazartesi günü Show Tv ekranlarında saat 15:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER