Dizi Haberleri > Familya 1. Bölüm Fragmanı Yeni Dizi

Familya 1. Bölüm Fragmanı Yeni Dizi

Familya 1. Bölüm Fragmanı Yeni Dizi

Tmc Film imzalı Kanal D ekranlarında 2016-2017 yeni sezonunda yayınlanacak olan yeni dizi Familya‘nın ilk fragmanı yayınlandı. İlhan Mansız’ın Türkiye – Senegal Dünya Kupası maçı uzatma dakikalarında attığı altın gol ile başlayan hikayede Türkiye o gün en mutlu anlarını yaşatmıştı. Fakat ailenin o gün en acı günü olmuş […]

01 Eylül 2016 - 19:40

Tmc Film imzalı Kanal D ekranlarında 2016-2017 yeni sezonunda yayınlanacak olan yeni dizi Familya‘nın ilk fragmanı yayınlandı.

İlhan Mansız’ın Türkiye – Senegal Dünya Kupası maçı uzatma dakikalarında attığı altın gol ile başlayan hikayede Türkiye o gün en mutlu anlarını yaşatmıştı. Fakat ailenin o gün en acı günü olmuş ve maç esnasında hayatları dağılmıştır. Aradan geçen onca yılın ardından yaşanan üzücü bir haberle aile tekrardan bir araya gelmek için adım atacaktır. Aile dizisi Familya’nın başrollerini Uğur Yücel, Şükran Ovalı, Erkan Kolçak Köstendil, Güven Kıraç, Zeynep Kankonde, Caner Özyurtlu, Büşra Pekin, Bülent Emrah Parlak ve Berat Efe Parlar paylaşıyor. Familya ilk bölümünden itibaren Eylül ayında Fox Tv ekranlarında başlıyor.

Familya 1. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?