Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Familya 6. Bölüm Fragmanı İzle 25 Ekim Tanıtımı

Fox Tv’nin yeni sezonda büyüleyici ve etkileyici hikayesiyle ekranlara taşıdığı yeni dizisi Familya‘nın yeni bölümü bu akşam 3. kez yayınlandı. Dizinin yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra 6. bölüm fragmanı da yayına girdi. İzleyicileri merakta bırakan yeni bölümün sır perdesi yeni bölüm fragmanında aralanıyor. Beyoğlu ailesinde işler iyice çıkmaza girmiştir. Hava babasının hastalığını öğrenmeye çok […]

Familya 6. Bölüm Fragmanı İzle 25 Ekim Tanıtımı
18 Ekim 2016 - 23:09 'de eklendi.

Fox Tv’nin yeni sezonda büyüleyici ve etkileyici hikayesiyle ekranlara taşıdığı yeni dizisi Familya‘nın yeni bölümü bu akşam 3. kez yayınlandı. Dizinin yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra 6. bölüm fragmanı da yayına girdi. İzleyicileri merakta bırakan yeni bölümün sır perdesi yeni bölüm fragmanında aralanıyor.

Beyoğlu ailesinde işler iyice çıkmaza girmiştir. Hava babasının hastalığını öğrenmeye çok yakındır. Ateş ve Hare ölümle burun buruna kalmıştır. Her şey büsbütün karışırken Casim kirli oyunlarını uygulamaya koyar. Bergütay‘ın gelişi familya komik ve gülünç bir duruma düşer. Sezer dedesi için bir sürpriz hazırlarken Hava’nın şüpheleri giderek artmaktadır. Tehditlere karşı sinmeyen Beyoğlu ailesinin babası Yaşar Casim’in karşısına çıkar.

Familya 6. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER