Dizi Haberleri > Familya Ateş Beyoğlu Kimdir Survivor Murat Ceylan’ın Yeni Dizisi

Familya Ateş Beyoğlu Kimdir Survivor Murat Ceylan’ın Yeni Dizisi

Familya Ateş Beyoğlu Kimdir Survivor Murat Ceylan’ın Yeni Dizisi

2016-2017 yeni sezonunda Fox Tv ile anlaşan aile dizisi Familya oyuncu kadrosuna Survivor’ın yakışıklı yarışmasını kadrosuna kattı. Kariyerine oyuncu olarak devam eden Murat Ceylan Familya dizisinde Ateş Beyoğlu karakterine hayat vermektedir. Beyoğlu ailesinin en küçüğü olan Ateş fotoğrafçı olmuştur. Dizide hayatının aşkını babasının yanına giderken görecek ve […]

20 Eylül 2016 - 18:51

2016-2017 yeni sezonunda Fox Tv ile anlaşan aile dizisi Familya oyuncu kadrosuna Survivor’ın yakışıklı yarışmasını kadrosuna kattı. Kariyerine oyuncu olarak devam eden Murat Ceylan Familya dizisinde Ateş Beyoğlu karakterine hayat vermektedir. Beyoğlu ailesinin en küçüğü olan Ateş fotoğrafçı olmuştur. Dizide hayatının aşkını babasının yanına giderken görecek ve ona aşık olacaktır.

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1989 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Devlet Konservatuarı Profesörü Ergican Saydam’dan müzik dersi alan Ceylan ufak yaştan itibaren müzikle ilgilenmiştir. 2013 yılında Survivor yarışmasına katılan Ceylan, Gönüllüler takımında yer almıştı. Kariyerine oyunculukla devam eden yakışıklı oyuncu şimdilerde Familya dizisinde rol alıyor.

murat-ceylan

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?