Dizi Haberleri > Familya Dizisi Ezgi Kimdir Şükran Ovalı Kim Dizideki Rolü Ne?

Familya Dizisi Ezgi Kimdir Şükran Ovalı Kim Dizideki Rolü Ne?

Familya Dizisi Ezgi Kimdir Şükran Ovalı Kim Dizideki Rolü Ne?

Son olarak Paramparça dizisinde başrol oynayan ünlü oyuncu Şükran Ovalı 2016-2017 yeni sezonunda Familya dizisiyle anlaştı. Aile değerlerinin anlatıldığı dizide ünlü oyuncu Şükran Ovalı, Ezgi Alagöz karakterine hayat vermektedir. Haber spikerliği yapan Ezgi kasabanın en güzel kızıdır. Kendini yerel televizyonda avutan Ezgi aslında İstanbul’a giderek televizyon […]

20 Eylül 2016 - 18:54

Son olarak Paramparça dizisinde başrol oynayan ünlü oyuncu Şükran Ovalı 2016-2017 yeni sezonunda Familya dizisiyle anlaştı. Aile değerlerinin anlatıldığı dizide ünlü oyuncu Şükran Ovalı, Ezgi Alagöz karakterine hayat vermektedir. Haber spikerliği yapan Ezgi kasabanın en güzel kızıdır. Kendini yerel televizyonda avutan Ezgi aslında İstanbul’a giderek televizyon piyasasına başlangıç yapma hayalindedir. Babası ona izin vermeyince hayalinden geri kalacaktır.

Şükran Ovalı1 Nisan 1985 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk bölümünde almıştır. Oyunculuk kariyerine Bez bebek dizisi ile başlayan güzel oyuncu daha sonra bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Leyla ile Mecnun dizisi ile ün kazanan başarılı oyuncu Şeref Meselesi dizinde Derya karakterine hayat vermiştir. En son Paramparça dizisinde Psikolog Ayşe karakterini canlandıran ünlü oyuncu şimdilerde Familya dizisinde Ezgi Alagöz karakterine hayat vermektedir.
familya-ezgi-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?