Dizi Haberleri > Familya Dizisi Yaşar Kimdir Uğur Yücel Kim Yeni Dizisi ve Rolü ne?

Familya Dizisi Yaşar Kimdir Uğur Yücel Kim Yeni Dizisi ve Rolü ne?

Familya Dizisi Yaşar Kimdir Uğur Yücel Kim Yeni Dizisi ve Rolü ne?

2016-2017 yeni sezonunda Fox Tv’nin ekranlara getireceği aile dizisi Familya usta oyuncu Uğur Yücel’i kadrosuna kattı. Dizinin başrolünde yer alan Uğur Yücel ailenin baba karakteri Yaşar’ı canlandıracaktır. 4 çocuk babası Yaşar emekli sinema makinistidir. Uğur Yücel, 26 Mayıs 1957 senesinde İstanbul’da doğan oyuncu ve yönetmen Uğur […]

20 Eylül 2016 - 18:53

2016-2017 yeni sezonunda Fox Tv’nin ekranlara getireceği aile dizisi Familya usta oyuncu Uğur Yücel’i kadrosuna kattı. Dizinin başrolünde yer alan Uğur Yücel ailenin baba karakteri Yaşar’ı canlandıracaktır. 4 çocuk babası Yaşar emekli sinema makinistidir.

Uğur Yücel, 26 Mayıs 1957 senesinde İstanbul’da doğan oyuncu ve yönetmen Uğur Yücel, Derya Alabora ile evilik yaptı. Eğitimini İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde almıştır. Daha öncelerde Hırsız Polis, Alacakaranlık, Canım Ailem ve son olarak ise Aramızda Kalmasın dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Ejder Kapanı, Benim Dünyam, Kötü Kedi Şerafettin ve Yaktın Beni gibi filmlerde usta oyunculuğunu göstererek kanıtlamıştır.

familya-dizisi-ugur-yucel

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?