Dizi Haberleri > Familya 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (27 Eylül Salı)

Familya 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (27 Eylül Salı)

Familya 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (27 Eylül Salı)

Fox Tv’nin yeni sezon dizisi Familya güçlü oyuncuları ve etkileyici konusuyla beğeni topladı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünün hemen ardından 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Familya dizisinin 2. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Familya 2. bölümüyle 27 Eylül 2016 Salı günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında sizlerle olacaktır. […]

20 Eylül 2016 - 20:57

Fox Tv’nin yeni sezon dizisi Familya güçlü oyuncuları ve etkileyici konusuyla beğeni topladı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünün hemen ardından 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Familya dizisinin 2. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Familya 2. bölümüyle 27 Eylül 2016 Salı günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında sizlerle olacaktır.

Familya İlk Bölüm Özeti

Beyoğlu ailesinin en acı günü Türkiye Senegal Dünya kupası maçında İlhan Mansız’ın attığı altın golle başlamıştı. Bugünden sonra dağılan ailenin reisi Yaşar Beyoğlu çocuklarını bırakıp Güneşdağı kasabasına yerleşmişti. Aradan geçen uzun yıllar sonrası üzücü haber alan Yaşar ailesinin yeniden bir araya toplamak için çocuklarının karşısına çıkmıştı. Gelişen olaylarda çocuklar ve baba geçmişle yüzleşmeye başlamıştı.

Familya 2. Bölüm Fragmanı

Familya Dizisinin Genel Hikayesi

Yıl 2002, Türkiye-Senegal Dünya Kupası ile başlayan hikayede İlhan Mansız uzatma dakikalarında attığı altın gol ile Türkiye’ye o gün en mutlu anları yaşatmıştı. Herkes sokaklarda kutlama yaparken ailenin en acı anı o gün yaşanacaktır. Maç esnasında dağılan ailenin ikisi erkek, ikisi kız dört çocuklu birde babalı değişen hayat hikayesi. Olaydan sonra Baba karakteri Ata toprakları Güneşdağı kasabasına geri döner. Tam 14 yıl geçtikten sonra üzücü bir haberle yaşanan tüm kötü olayları geride bırakarak ailesini bir araya toplama hissi yaşar.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?