Dizi Haberleri > Familya Hare Bilgiç Kim Cansu Tosun Kimdir Dizdeki Rolü nedir?

Familya Hare Bilgiç Kim Cansu Tosun Kimdir Dizdeki Rolü nedir?

Familya Hare Bilgiç Kim Cansu Tosun Kimdir Dizdeki Rolü nedir?

Fox Tv’nin yeni sezon aile dizisi Familya güzel oyuncu Cansu Tosun ile anlaşmaya vardı. En son Göç Zamanı dizisinde rol alan güzel oyuncu yeni sezonda Familya kadrosunda yer alıyor. Güzel oyuncu dizide Hare Bilgiç rolüne hayat vermektedir. Erkek yaşta babasını kaybeden Hare, bir erkek kardeşi […]

20 Eylül 2016 - 18:47

Fox Tv’nin yeni sezon aile dizisi Familya güzel oyuncu Cansu Tosun ile anlaşmaya vardı. En son Göç Zamanı dizisinde rol alan güzel oyuncu yeni sezonda Familya kadrosunda yer alıyor. Güzel oyuncu dizide Hare Bilgiç rolüne hayat vermektedir. Erkek yaşta babasını kaybeden Hare, bir erkek kardeşi ve annesi ile zorlu koşullarda hayat mücadelesi verecektir. Çalıştığı işten kovulacak iken Yaşar Beyoğlu ile tanışacak ve onun için evcilik oyunu başlayacaktır. Fakat sonra Yaşar’ın oğlu olduğunu bilemeden Ateş’e aşık olacaktır.

Cansu Tosun, 26 Ocak 1988 senesinde Almanya, Nürnberg’de dünyaya gelmiştir. Kariyerine bale eğitimi aldıktan sonra oyunculuk hayali ile İstanbul’a gelmiştir. BKM ekibinde dersler aldıktan sonra kariyerinde bir kaç dizi ve filmlerde rol aldı. İlk dizi hayatına Küçük Hanımefendi dizisiyle başlangıç yapan güzel oyuncu Keremcem’in başrolde oynadığı İksir: Dedemin Sırrı filminde yer aldı. Başarılı oyuncu en son Göç Zamanı dizisinde rol almıştır.

familya-cansu-tosun-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?