Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Familya Neden Final Yapıyor 22 Kasım Neden Bitti?

Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan ve Barış Yıldız‘ın başrollerini paylaştığı yeni sezonun aile dizisi Familya neden final yapıyor? Fox ekranlarında yayınlanmaya başlayan yeni dizi Familya erken finale gidiyor. Her hafta salı günleri yayınlanan aile dizisi Familya 10. bölümüyle ekranlara veda ediyor. Familya dizisi […]

Familya Neden Final Yapıyor 22 Kasım Neden Bitti?
22 Kasım 2016 - 13:17 'de eklendi.

Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan ve Barış Yıldız‘ın başrollerini paylaştığı yeni sezonun aile dizisi Familya neden final yapıyor?

Fox ekranlarında yayınlanmaya başlayan yeni dizi Familya erken finale gidiyor. Her hafta salı günleri yayınlanan aile dizisi Familya 10. bölümüyle ekranlara veda ediyor. Familya dizisi için epeyi bir süre uğraşıldı ancak bir türlü istenileni veremedi. Usta oyuncu Ersin Korkut’un da dahil olduğu Familya reyting kurbanı oldu. Reyting oranlarında düşük performans sergileyen Familya ne yapıldıysa kurtarılamadı. Ayrıca Fenerbahçe taraftarının tepkilerine maruz kalan dizi Fenerbahçe Camiası’ndan özür dilese de olmadı.

Aile dizisi Familya 10. final bölümüyle 22 Kasım 2016 Salı günü son kez Fox Tv ekranlarında yayınlanarak ekranlara veda edecek. Familya dizisinin yerine ise sinemaseverlerin ilgiyle seyrettiği Şevkat Yerimdar uyarlaması yeni dizi ekranlara gelecek. Şevkat Yerimdar dizi bilgilerini öğrenmek için tıklayınız.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER