Dizi Haberleri > Familya Neden Final Yapıyor 22 Kasım Neden Bitti?

Familya Neden Final Yapıyor 22 Kasım Neden Bitti?

Familya Neden Final Yapıyor 22 Kasım Neden Bitti?

Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan ve Barış Yıldız‘ın başrollerini paylaştığı yeni sezonun aile dizisi Familya neden final yapıyor? Fox ekranlarında yayınlanmaya başlayan yeni dizi Familya erken finale gidiyor. Her hafta salı günleri yayınlanan […]

22 Kasım 2016 - 13:17

Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan ve Barış Yıldız‘ın başrollerini paylaştığı yeni sezonun aile dizisi Familya neden final yapıyor?

Fox ekranlarında yayınlanmaya başlayan yeni dizi Familya erken finale gidiyor. Her hafta salı günleri yayınlanan aile dizisi Familya 10. bölümüyle ekranlara veda ediyor. Familya dizisi için epeyi bir süre uğraşıldı ancak bir türlü istenileni veremedi. Usta oyuncu Ersin Korkut’un da dahil olduğu Familya reyting kurbanı oldu. Reyting oranlarında düşük performans sergileyen Familya ne yapıldıysa kurtarılamadı. Ayrıca Fenerbahçe taraftarının tepkilerine maruz kalan dizi Fenerbahçe Camiası’ndan özür dilese de olmadı.

Aile dizisi Familya 10. final bölümüyle 22 Kasım 2016 Salı günü son kez Fox Tv ekranlarında yayınlanarak ekranlara veda edecek. Familya dizisinin yerine ise sinemaseverlerin ilgiyle seyrettiği Şevkat Yerimdar uyarlaması yeni dizi ekranlara gelecek. Şevkat Yerimdar dizi bilgilerini öğrenmek için tıklayınız.

YORUM YAP

(5 Yorum var)

  • sevkat yeri dar olamz olsun familya ya deişmem

  • okadar sacma aıle yapısına uymayan dizi var yıllardır sürüyor ama aile dizisi bitiyor o sacmalıkları bitirin

  • Siz saçma sapan dizileri izlemeye devam edin böyle güzel diziler bitsin… Bravo canım insanlarım!!!

  • BU DİZİ BİTMESİN….LÜTFEN

  • Hatice cumur

    Familya dizisi ni ailecek severek izliyoruz saatleri neden değişti merak ettik

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?