Dizi Haberleri > Familya Oyuncuları Kimler Oyuncu Kadrosu Nerede Çekiliyor

Familya Oyuncuları Kimler Oyuncu Kadrosu Nerede Çekiliyor

Familya Oyuncuları Kimler Oyuncu Kadrosu Nerede Çekiliyor

Uğur Yücel 2016-2017 yeni sezonunda ekranlarla buluşmak için geri sayıma başladı. İzleyicilerin oldukça fazla heyecanlanmasına neden olacak Familya isimli dizi Fox Tv’de başlıyor. Erol Avcı tarafından yapımcılığı üstlenilmiş olan dizi seyircilerinden beklemiş olduğu kadar ilgiyi görebilecek mi? Can Yücel‘in yönetmen koltuğunda oturduğu, Uğraş Güneş‘in kaleme aldığı Familya’nın […]

20 Eylül 2016 - 21:40

Uğur Yücel 2016-2017 yeni sezonunda ekranlarla buluşmak için geri sayıma başladı. İzleyicilerin oldukça fazla heyecanlanmasına neden olacak Familya isimli dizi Fox Tv’de başlıyor. Erol Avcı tarafından yapımcılığı üstlenilmiş olan dizi seyircilerinden beklemiş olduğu kadar ilgiyi görebilecek mi?

Can Yücel‘in yönetmen koltuğunda oturduğu, Uğraş Güneş‘in kaleme aldığı Familya’nın başrollerini Uğur Yücel, Şükran Ovalı, Erkan Kolçak Köstendil, Güven Kıraç, Zeynep Kankonde, Cansu Tosun, Bülent Emrah Parlak ve Berat Efe Parlar paylaşıyor. Familya ilk bölümü ile 20 Eylül Salı akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Familya Nerede Çekiliyor?

İstanbul’da çekimleri başlayan dizi sezon boyunca Ayvalık’ta kurduğu sette çekimlerini sürdürecektir.

Familya Dizisinin Konusu

Yıl 2002 Türkiye-Senegal Dünya Kupası ile başlayan hikayede İlhan Mansız uzatma dakikalarında attığı altın gol ile Türkiye’ye o gün en mutlu anları yaşatmıştı. Herkes sokaklarda kutlama yaparken ailenin en acı anı o gün yaşanacaktır. Maç esnasında dağılan ailenin ikisi erkek, ikisi kız dört çocuklu birde babalı değişen hayat hikayesi. Olaydan sonra Baba karakteri Ata toprakları Güneşdağı kasabasına geri döner. Tam 14 yıl geçtikten sonra üzücü bir haberle yaşanan tüm kötü olayları geride bırakarak ailesini bir araya toplama hissi yaşar.

Aramızda Kalmasın dizisi ile oldukça başarılı bir performans içerisinde olan Uğur Yücel, yaşadığı tüm olumsuz koşullara rağmen ayakta kalmayı başarmaya çalışan bir baba karakterine can vermeye çalışacak.

Familya Dizisi Diğer Ayrıntıları için Tıklayınız.

Familya Fragman

Familya Oyuncuları

Uğur Yücel (Yaşar Beyoğlu) Kimdir?

Yaşar Beyoğlu, Güneşdağı’nda bir çiftlikte dünyaya gelmiş emekli sinema makinistidir. Hayatındaki aşkı filmlerdeki gibi bulamayınca İstanbul’u terk etti. Dört çocuk babası Yaşar bundan 14 sene evvel hanımına kızıp evden çıkar ve bir dahada giremez. Tek amacı ailesini yeniden bir araya getirmek olan Yaşar’ın 1 yıl ömrü kalmıştır.

26 Mayıs 1957 tarihinde İstanbul’da doğan oyuncu ve yönetmen Uğur Yücel, Derya Alabora ile evilik yaptı. Eğitimini İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde almıştır. Daha öncelerde Hırsız Polis, Alacakaranlık, Canım Ailem ve son olarak ise Aramızda Kalmasın dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Ejder Kapanı, Benim Dünyam, Kötü Kedi Şerafettin ve Yaktın Beni gibi filmlerde usta oyunculuğunu göstererek kanıtlamıştır.

Familya Yaşar Beyoğlu Kimdir?

Şükran Ovalı (Ezgi Alagöz) Kimdir?

Vedat ile sözlenmek de olan Ezgi kasabanın en güzel kızıdır. Yerel televizyon kanalında haber spikeri olan Ezgi’nin en büyük hayali İstanbul’a gitmek ve orada televizyon piyasasına girmekti. Hayallerinin gerçek olması için babasının iznini alması gereken Ezgi ne yaptıysa başaramamıştır. Tam Vedat’la evlenmek üzereyken aniden gelen eski aşkı Toprak tüm hikayesini değiştirecektir.

İzmir doğumlu Ovalı 1 Nisan 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk bölümünde eğitim almıştır. Oyunculuk kariyerine Bez bebek dizisi ile başlayan güzel oyuncu daha sonra bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Leyla ile Mecnun dizisi ile ün kazanan başarılı oyuncu Şeref Meselesi dizinde Derya karakterine hayat vermiştir. En son Paramparça dizisinde Psikolog Ayşe karakterini canlandırmıştı.

Familya Ezgi Karagöz Kimdir?

Erkan Kolçak Köstendil (Toprak Beyoğlu) Kimdir?

Toprak, Yaşar’ın büyük oğludur. Ailesi dağıldıktan sonra türlü türlü işler çevirdi. Bir türlü istenilen dikişi tutturamayan Toprak en son futbolda aradığını buldu.

Bursa doğumlu Köstendil 16 Ocak 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir. imar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kariyerine 2008 yılında başlayan Köstendil günümüzde oyuncu, şarkıcı ve tiyatro oyuncusu olarak devam etmektedir. İlk dizi kariyerine Kurtlar Vadisi’nde rol alarak başlayan başarılı oyuncu bir çok dizi ve filmde rol aldı. Köstendil, Ulan İstanbul dizisinde tanınmış isim listesine girmeyi başardı.

Familya Toprak Kimdir?

Aybüke Pusat (Su Beyoğlu) Kimdir?

Ailenin 3. çocuğu olan Su evin tatlı belasıdır. Depresyona gire çıka kafatasında aklını bir türlü tutamaz.

Ankara doğumlu Pusat 20 Mayıs 1995 dünyaya gelmiştir. 2014 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında üçüncü olmuştur. Ankara Devlet Konservatuarı bale bölümünü bitirdikten sonra Medcezir dizisinde Elif karakteriyle oyunculuk kariyerine başlangıç yaptı. Daha sonra O Hayat Benim dizisinde rol alan güzel oyuncu ününe ün kattı.

Familya Su Beyoğlu Kimdir?

Güven Kıraç (Casim Yeltekli) Kimdir?

Eskiden Yaşar’la can ciğer arkadaş olan Casim şimdi yeni düşmanıdır. Aynı kızı seven iki kan kardeşten Yaşar yalanlar sonrası Ferik’e kendisi için yol açsa da ikisine de yar olmamıştır. İşte o gün bugündür iki can ciğer dediğimiz arkadaş birbirlerine düşmandır. Kasabada kalan Casim 3 dönem boyunca belediye başkanı olmuş ve kasabanın kralıdır. Casim’in düşmanlığı aileyi tekrardan bir araya getirecektir.

İstanbul doğumlu Kıraç 5 Nisan 1960 tarihinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan usta oyuncu bir çok dizi ve filmde rol aldı. İlk dizi hayatına Evimiz Olacak Mı? ile başlangıç yapan başarılı oyunda daha o zamanlardan kendini tanıttı.

Familya Casim Yeltekli Kimdir?

Cansu Tosun (Hare Bilgiç) Kimdir?

Ufak yaşta babasını kaybeden Hare bir annesi ve bir erkek kardeşi ile yaşamıştır. Çalıştığı işten kovulacağı sırada tanıştığı Yaşar onun hayatını değiştirecektir. Hare’nin Yaşar’la başlayan evlilik oyunu ta ki Ateş’e aşık olana kadar sürecektir. Fakat Ateş’in de Yaşar’ın oğlu olduğunu öğrenince aşkı darmadağın olacaktır.

Almanya doğumlu Tosun 26 Ocak 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Uzun yıllar bale eğitimi aldıktan sonra oyunculuk hayali ile İstanbul’a gelmiştir. İstanbul’da BKM ekibinde dersler aldıktan sonra kariyerinde bir kaç dizi ve filmlerde rol aldı. İlk dizi hayatına Küçük Hanımefendi dizisiyle başlangıç yapan başarılı oyuncu Keremcem’in başrolde oynadığı İksir: Dedemin Sırrı filminde yer aldı.

Familya Hare Bilgiç Kimdir?

Murat Ceylan (Ateş Beyoğlu) Kimdir?

Ailenin en küçük çocuğu olan Ateş aile dağıldıktan sonra İngiltere’de ki dayısı sahip çıkar. İngiltere’de eğitim alan Ateş profesyonel fotoğrafçı olur. Yıllar sonra babasını göremeye giderken aşık olduğu kız hayallerindeki kızın aynısı olacaktır.

İstanbul doğumlu Ceylan 15 Mayıs 1989 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Devlet Konservatuarı Profesörü Ergican Saydam’dan müzik dersi alan Ceylan ufak yaştan itibaren müzikle ilgilenmiştir. 2013 yılında Survivor yarışmasına katılan Ceylan, Gönüllüler takımında yer almıştı.

Familya Ateş Beyoğlu Kimdir?

Bülent Emrah Parlak (Namık Boz) Kimdir?

Yaşar’ın damadı olan Namık, Hava’nın kocasıdır. Tam bir fırıldak olan Namık Türkiye’de çok bulunan insan tipidir. 

İstanbul doğumlu Parlak 8 Mayıs 1979 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen Ankara’lı olan Parlak, Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. BKM Muftak ekibinde yer alan başarılı oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Kurtlar Vadisi dizisiyle dizi hayatına başlayan oyuncu Hırsız Polis dizisinde ününe ün kattı.

Familya Namık Boz Kimdir?

Sezer Avcı (Hava Beyoğlu) Kimdir?

Ailenin en büyük kızı olan Hava Beyoğlu diğer çocuklar içinde babasına fazla kızgın değildir. Ufaklığından beri balerin olmak isteyen Hava boyu ve fazla kilolarından dolayı hayali içinde kaldı. Farklı inançları olan ailenin büyük kızı tam bir Türk annesi tipidir.

Familya Hava Beyoğlu Kimdir?

Berat Efe Parlar (Sezer Boz) Kimdir?

İstanbul doğumlu Parlar 2004 yılında dünyaya gelmiştir. 3.5 yaşında iken katalog ve reklam çekimlerinde yer aldı. Dizi hayatına Geniş Aile dizisinde rol alarak başladı. Daha sonra Fatmagül’ün Suçu Ne? ve Böyle Bitmesin dizilerinde yer aldı.

Familya Sezer Boz Kimdir?

Barış Yıldız (Vedat) Kimdir?

İstanbul doğumlu Yıldız 17 Eylül 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine Aliye dizisi ile başlangıç yapan başarılı oyuncu daha sonra bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Yıldız kariyerinin zirvesini Düğün Dernek filmi ile ulaştı.

Familya Barı Yıldız Kimdir?

Enis Arıkan Kimdir?

İstanbul doğumlu Arıkan 3 Ocak 1983 senesinde dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Daha sonra Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Performans Bölümünü bitirdi. Oyunculuk kariyerine Aynalı Tahir dizisiyle başlangıç yaptı. Çekirdek Aile, Genco, Kurtlar Vadisi Pusu, Uçurum ve Yerden Yüksek gibi önemli dizilerde rol aldı.

Familya Enis Arıkan Kimdir?

Gökhan Kıraç Kimdir?

İstanbul doğumlu Kıraç 1 Ocak 1979 senesinde dünyaya gelmiştir. Kavak Yelleri ile başladığı oyunculuk hayatına Adanalı ve Ulan İstanbul gibi yapıtlarda ün kazandı. Oyuncu ayrıca filmlerde de rol aldı.

Familya Gökhan Kıraç Kimdir?

İpek Ayaz Kortunç;

1 Ocak 1985 doğumlu olan başarılı oyuncunun hayatı hakkında net bir bilgiye ulaşılamadı. Oyuncu Milyonda Bir ve Kadim Dostum dizilerinde roller almıştır. Ayrıca Son Ders Aşk Üniversitesi ve Karadedeler Olayı filmlerinde yer aldı.

Familya İpek Ayaz Kortunç Kimdir?

Bekir Çiçekdemir;

Adana doğumlu Çiçekdemir 25 Ocak 1978 senesinde dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan başarılı oyuncu bir çok dizi ve filmlerde roller aldı. 2002 yılında başladığı oyunculuk hayatında ilk Sırlar Dünyası dizisinde rol aldı. Başarılı oyuncu Canan ve Leyla ile Mecnun dizileriyle ekranlarda tanınmış isim oldu.

Familya Bekir Çiçekdemir Kimdir?

Olgu Baran Kubilay;

Familya Olgu Baran Kubilay Kimdir?

Murat Şahan;

Familya Murat Şahan Kimdir?

ve Ozan Coşkun, Neslihan Arslan yer alıyor.

kaynak: Familya Oyuncuları

Etiketler:

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?