Dizi Haberleri > Familya Toprak Beyoğlu Kim (Erkan Kolçak Köstendil) Kimdir?

Familya Toprak Beyoğlu Kim (Erkan Kolçak Köstendil) Kimdir?

Familya Toprak Beyoğlu Kim (Erkan Kolçak Köstendil) Kimdir?

Yeni sezonda Fox Tv ile yayın hayatına girecek olan aile dizisi Familya ekranların tanınmış ismi Erkan Kolçak Köstendil’i kadrosuna kattı. Ulan İstanbul dizisiyle başarı yakalayan Erkan Kolçak Köstendil yeni sezonda Familya ile anlaştı. Başarılı oyuncu dizide Toprak Beyoğlu karakterine hayat verecektir. Toprak, Yaşar’ın oğludur. Erkan Kolçak […]

20 Eylül 2016 - 18:45

Yeni sezonda Fox Tv ile yayın hayatına girecek olan aile dizisi Familya ekranların tanınmış ismi Erkan Kolçak Köstendil’i kadrosuna kattı. Ulan İstanbul dizisiyle başarı yakalayan Erkan Kolçak Köstendil yeni sezonda Familya ile anlaştı. Başarılı oyuncu dizide Toprak Beyoğlu karakterine hayat verecektir. Toprak, Yaşar’ın oğludur.

Erkan Kolçak Köstendil, 16 Ocak 1983 senesinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezunudur. Kariyerine 2008 yılında başlayan Köstendil günümüzde oyuncu, şarkıcı ve tiyatro oyuncusu olarak devam etmektedir. İlk dizi kariyerine Kurtlar Vadisi’nde rol alarak başlayan başarılı oyuncu bir çok dizi ve filmde rol aldı. Köstendil, Ulan İstanbul dizisinde tanınmış isim listesine girmeyi başardı.

familya-dizisi-Erkan-Kolcak-Kostengil

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?