Dizi Haberleri > Fatih dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor? | Oyuncu Kadrosu

Fatih dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor? | Oyuncu Kadrosu

Fatih dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor? | Oyuncu Kadrosu

O3 Medya’nın yapımcılığında Kanal D’de seyirciyle buluşacak olan ”Fatih” dizisinin detayları belli olmaya başladı. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu dizide Fatih Sultan Mehmet karakterini canlandıracak. Önümüzdeki sezon ekrana gelecek olan dizide, Fatih Sultan Mehmet’in hayatı anlatılacak. Uzun süredir sektörden uzak kalan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Eylül ayında […]

18 Nisan 2017 - 15:17

O3 Medya’nın yapımcılığında Kanal D’de seyirciyle buluşacak olan ”Fatih” dizisinin detayları belli olmaya başladı. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu dizide Fatih Sultan Mehmet karakterini canlandıracak. Önümüzdeki sezon ekrana gelecek olan dizide, Fatih Sultan Mehmet’in hayatı anlatılacak.

Uzun süredir sektörden uzak kalan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Eylül ayında Fatih Sultan Mehmet karakteri ile ekrana geri dönüş yapacak. Ön hazırlıklara başlayan İmirzalıoğlu, şimdiden sakal bırakmaya başladı. Dünya çapında bir prodüksiyon olacağı konuşulan Fatih dizisi iddialı geliyor. Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak olan yeni dizi ”Fatih” muhtemelen Eylül 2017’de başlayacağı bekleniyor.

Fatih dizisi nerede çekilecek?

Dizinin çekimleri kısa bir süre içinde tarihi dokuların inşa edilmesi ile İstanbul’da başlayacak.

Fatih dizisi konusu

Fatih Sultan Mehmet’in hayatı..

Fatih dizisi oyuncuları

Kenan İmirzalıoğlu

18 Haziran 1974 Ankara doğumlu Türk oyuncu katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olmuştur. Akabinde birinci olduğu için Best Model Of The World yarışmasına katılma hakkı elde eder ve burada da birinci seçilir. İlk kez bir Türk bu yarışmada dünya birincisi olmuştur. 1999 yılında Deli Yürek ile televizyon dünyasına adım atan başarılı oyuncu ilk rolünde ekranlara kendini tanınmıştır. Daha sonra ise sırası ile Acı Hayat, Ezel ve Karadayı gibi önemli dizilerde başrolde yer almıştır.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?