Dizi Haberleri > Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Yeni Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Yeni Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Yeni Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Bülteni yakında yeni sezon açılışı yapıyor. Fox Tv Ana Haber Bülteni sunucusu olan Fatih Portakal uzun bir aradan sonra Fox ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Sunucu Portakal’ın ekranlardan uzak kalması olarak izlenme oranının düşüşe geçmesinden kaynaklanıyor. Açık ara farkla […]

20 Temmuz 2016 - 13:48

Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Bülteni yakında yeni sezon açılışı yapıyor.

Fox Tv Ana Haber Bülteni sunucusu olan Fatih Portakal uzun bir aradan sonra Fox ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Sunucu Portakal’ın ekranlardan uzak kalması olarak izlenme oranının düşüşe geçmesinden kaynaklanıyor.

Açık ara farkla diğer haber kanallarına fark atan sunucu Fatih Portakal kendi fikir ve düşünceleriyle yeni sezonda ekranlara yenilikler getirecek. Sunucunun tekrardan izlenme kapasitesini yükselteceği yenilikler ile Ağustos ayında ekranların başında olacak.

Fox Ana Haber Bülteni sunucusu Fatih Portakal ile 15 Ağustos 2016 Pazartesi gününden itibaren saat 19:00‘da Fox ekranlarında.

fatih-portakal-sunucu

Fatih Portakal Kimdir?

Fatih Portakal, Aydın’ın Nazilli ilçesinde 2 şubat 1968 yılında dünyaya gelmiştir. Aydın’ın Nazilli ilçesinde ilkokul ve ortaokulunu okuduktan sonra liseyi İzmir Atatürk Lisesinde tamamlamıştır. Buradan yüksek öğrenim için İstanbul’a giden Portakal, İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler bölümünü bitirmiştir. Daha sonra Avusturalya’da Yüksek Lisans ve Yabancı dil eğitimi almıştır. Türkiye’ye dönen sunucu Star Tv’den başlayıp en son olarak 2010 yılından itibaren Fox Tv bünyesinde sunuculuk yapmaya başlamıştır. Fox Tv bünyesinde 2010-2013 yılları arasında Çalar Saat programını sunmuş ardından ise 2013 yılından günümüze kadar Fox Tv Ana Haber Bülteni sunucuğunu yapmaktadır.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?