Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi Ece Kimdir? Gerçek Adı?

En son Tolga Sarıtaş’la beraber Kötü Çocuk isimli sinema filminde başrolde yer alan güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, Star Tv’nin yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları kadrosuna dahil oldu. Adriana Lima’ya benzerliği ile bilinen genç oyuncu Fazilet Hanım ve Kızları ile kariyerinin ilk dizisine adım atmış olacak. Dizide Ece Çamkıran karakterini canladıracak olan Saraçoğlu’nun ablası rolündeki Hazan karakterini Deniz […]

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi Ece Kimdir? Gerçek Adı?
25 Mart 2017 - 18:54 'de eklendi.

En son Tolga Sarıtaş’la beraber Kötü Çocuk isimli sinema filminde başrolde yer alan güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, Star Tv’nin yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları kadrosuna dahil oldu. Adriana Lima’ya benzerliği ile bilinen genç oyuncu Fazilet Hanım ve Kızları ile kariyerinin ilk dizisine adım atmış olacak. Dizide Ece Çamkıran karakterini canladıracak olan Saraçoğlu’nun ablası rolündeki Hazan karakterini Deniz Baysal, annesini ise Nazan Kesal canlandıracak.

Model ve oyuncu 2 Aralık 1997 İstanbul doğumludur. Bir ajansa bağlı olarak modellik yapan Saraçoğlu, oyunculuk kariyerinde İkinci Şans ve Kötü Çocuk isimli sinema filminde rol aldı. Adriana Lima’ya benzeyen güzel oyuncu tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi televizyon dünyasındaki ilk deneyimi olacak.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER