reklam

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Oyuncuları Kim Kimdir Konusu Karakterleri

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Oyuncuları Kim Kimdir Konusu Karakterleri

Avşar Film’in yapımcılığında yeni bir drama türü dizi bu akşam başlıyor. ”Fazilet Hanım ve Kızları” isimli yeni dizi bu akşam Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Sırma Yanık’ın kaleminden izleyici ile buluşacak olan yeni dizide Çağlar Ertuğrul, Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu ve Tolga Güleç başrolleri paylaşacak.

25 Mart 2017 cumartesi akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan dizide Murat Saraçoğlu, Karagül’ün ardından bu kez Fazilet Hanım ve Kızları isimli dizinin yönetmen koltuğunda oturacak. Detaylı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Fazilet Hanım ve Kızları Nerede Çekiliyor?

Ocak ayında sete çıkan dizinin nerede çekildiği henüz belirsiz.

Fazilet Hanım ve Kızları Konusu?

Tek isteği kızlarının en iyi şartlarda yaşaması olan Fazilet Hanım’ın zengin hayaline ulaşmasının anahtarının kızlarının elinde olduğunu anlatan hayat hikayesi..

Fazilet Hanım ve Kızları Fragmanı

Fazilet Hanım ve Kızları Oyuncuları

Nazan Kesal (Fazilet Hanım);

28 Mart 1969 Manisa doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro ve Oyunculuk bölümünde tamamladı. Kariyerine 1992 senesinde başlayan başarılı oyuncu bugüne dek bir çok sinema filmi ve dizilerde rol aldı. Oyuncunun en çok ses getiren dizileri arasında Süper Baba, Tatlı Betüş, Aliye, Aşk ve Ceza, Bugünün Saraylısı, Analar ve Anneler bulunuyor.

Tolga Güleç (Gökhan Egemen);

Türk oyuncu 20 Eylül 1981 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat dalı mezunlarındandır. Oyunculuk kariyerine Büyük Buluşma dizisiyle başlayan başarılı oyuncu dört sezonun ardından rol aldığı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle ekranlarda tanındı. Deneyimli oyuncu son olarak ise Poyraz Karayel kadrosunda yer aldı.

Çağlar Ertuğrul (Yağız Egemen);

Türk oyuncu 5 Kasım 1987 İzmir doğumludur. Üniversite eğitimini Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamladı. Mezun olduktan sonra Akademi 35 Buçuk Sanat Evinde Oyunculuk üzerine eğitim aldı. Dağ filmiyle tüm Türkiye’ye adını duyuran yakışıklı oyuncu daha önceden Benim İçin Üzülme, Boynu Bükükler ve Kurt Seyit Şura gibi önemli projelerde yer aldı.

Deniz Baysal (Hazan Çamkıran);

Türk oyuncu 5 Nisan 1991 yılında İzmir’de doğdu. İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda Oyunculuk eğitimi alarak ilk kez Babalar ve Evlatlar adlı bir sinema filminde rol aldı. Ardından rol aldığı Kaçak Gelinler dizisiyle ekranlarda tanındı. Son olarak Rüzgarın Kalbi’nde başrolleri paylaşan güzel oyuncu dizinin erken final yapmasıyla boşa çıktı.

Afra Saraçoğlu (Ece Çamkıran);

2 Aralık 1997 İstanbul doğumlu Türk oyuncu ve aynı zamanda modeldir. Ajansa bağlı olarak modellik yapan Saraçoğlu, oyunculuk kariyerinde ise İkinci Şans ve Kötü Çocuk adlı sinema filmlerinde rol aldı. Adriana Lima’ya benzeyen güzel oyuncu güzelliği ile tüm dikkatleri üstüne topladı.

İdris Nebi Taşkan;

Türk oyuncu 1 Ocak 1993 senesinde İstanbul’da doğdu. Kariyerine yeni başlangıç yapan genç oyuncu ilk rolünü Arkadaşlar İyidir isimli televizyon dizisinde aldı. Daha önceden yan rollerde yer alsa da Arkadaşlar İyidir dizisi onun için bir başlangıç oldu. Genç oyuncu Poyraz Karayel ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde yan rollerde yer almıştır.

Mahir Günşiray (Hazım Egemen);

Türk oyuncu 10 Ağustos 1960 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Sinema filmleriyle oyunculuk kariyerine başlayan usta oyuncu televizyon dünyasında rol aldığı Binbir Gece dizisiyle adını duyurdu. Ardından rol aldığı Hanımın Çiftliği, İffet, Dila Hanım ve Çilek Kokusu gibi önemli projelerde ün kazandı.

Gülsen Tuncer;

1 Ocak 1945 Adana doğumlu Türk oyuncu Konservatuar mezunudur. Tiyatro ile oyunculuğa başlayan Tuncer televizyon dünyasında sayısız dizide yer aldı. Aşk’ı Memnu dizisinin Arsen karakteri son olarak O Hayat Benim dizisinde rol almıştı.

Tuğba Melis Türk;

7 Eylül 1990 İstanbul doğumlu genç oyuncu Akademi Neo’da oyunculuk dersleri almıştır. Büyük Buluşma dizisi ile oyunculuğa başlayan güzel oyuncu Adını Feriha Koydum dizisi ile ekranlarda tanındı. Daha sonra ise sırası ile Yalan Dünya, Sana Bir Sır Vereceğim, Kaçak, Kara Ekmek ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerin kadrosunda yer aldı.

Ecem Baltacı;

25 Temmuz 1994 İstanbul doğumlu genç oyuncu O Hayat Benim dizisi ile oyunculuğa başlangıç yaptı. Ardından ise Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde rol almaya başlayan güzel oyuncu dizinin erken final yapmasıyla ekran hayatı kısa sürdü.

Zerrin Nişancı;

1977 İstanbul doğumlu Türk oyuncu Hukuk Fakültesi mezunudur. Ancak oyunculuğu tercih etmiş olan Nişancı, 2008 senesinde Aşk-ı Memnu dizisi ile kariyerine başlangıç yaptı. Gönül İşleri ve Kurt Seyit Şura dizisinde rol aldıktan sonra ekrana ara verdi.

Sevinç Erol;

Türk oyuncu 11 Mart 1967 İstanbul doğumludur. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarında tamamladıktan sonra kariyerine başlangıç yaptı. Ezel dizisi ile ekranlarda tanınan oyuncu daha sonra Kurşun Yarası, Kuzey Güney ve Çınarın Gölgesinde isimli dizilerde rol aldı.

Hazal Türesan;

Türk oyuncu 7 Mayıs 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunlarındandır. Son olarak Tatlı İntikam dizisinde rol alan güzel oyuncu, daha önceden rol aldığı Unutma Beni isimli gündüz kuşağı dizisinde uzun süre yer alarak tanındı.

 Alp Navruz (Sinan Egemen),

Genç oyuncu daha önceden arkadaşlar İyidir ve Aşk Laftan Anlamaz dizilerinde rol aldı.

Talat Bulut,

Türk oyuncu 23 Mart 1956 yılında Kars Sarıkamış’da doğdu. Ankara Sanat Tiyatrosu’nda oyunculuk üzerine eğitim aldı. Kariyerine Ankara Sanat Tiyatrosu’nda sahne alarak başladı. Ardından sinema filmlerinde roller almaya başlayan deneyimli oyuncu televizyon dünyasıyla 2003 yılında Aşk Olsun isimli diziyle tanıştı. Son olarak Göç Zamanı dizisinde rol alan oyuncu bir dönem ekranların uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’da da rol aldı.

Share
1800 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ