reklam

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri

Avşar Film’in yapımcılığında yeni bir drama türü dizi adını duyurdu. Fazilet Hanım ve Kızları isimli yeni dizi çok yakında izleyici ile buluşacak. Sırma Yanık’ın kaleminden izleyici ile buluşacak olan yeni dizide Talat Bulut, Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu, Hazal Türesan ve İdris Nebi Taşkan başrolleri paylaşacak.

Ocak ayında çekimleri başlayacak olan yeni dizi Şubat ayı itibarıyla yayın hayatına geçecek. Cast çalışmaları sürerken dizinin hangi kanalda olacağı belirsizliğini koruyor. Murat Saraçoğlu, Karagül’ün ardından bu kez Fazilet Hanım ve Kızları isimli dizinin yönetmenliğini üstlenecek. Detaylı bilgiler ilerleyen günlerde sizlere bildirilecek.

Fazilet Hanım ve Kızları Nerede Çekiliyor?

Ocak ayında sete çıkılması beklenen dizinin nerede çekileceği henüz belirsiz.

Fazilet Hanım ve Kızları Konusu?

Konu hakkında detaylı bilgilendirmeler bir hafta içerisinde sizlerle paylaşılacak.

Fazilet Hanım ve Kızları Oyuncuları

Tolga Güleç;

Türk oyuncu 20 Eylül 1981 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat dalı mezunlarındandır. Oyunculuk kariyerine Büyük Buluşma dizisiyle başlayan başarılı oyuncu dört sezonun ardından rol aldığı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle ekranlarda tanındı. Deneyimli oyuncu son olarak ise Poyraz Karayel kadrosunda yer aldı.

Çağlar Ertuğrul;

Türk oyuncu 5 Kasım 1987 İzmir doğumludur. Üniversite eğitimini Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamladı. Mezun olduktan sonra Akademi 35 Buçuk Sanat Evinde Oyunculuk üzerine eğitim aldı. Dağ filmiyle tüm Türkiye’ye adını duyuran yakışıklı oyuncu daha önceden Benim İçin Üzülme, Boynu Bükükler ve Kurt Seyit Şura gibi önemli projelerde yer aldı.

Deniz Baysal;

Türk oyuncu 5 Nisan 1991 yılında İzmir’de doğdu. İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda Oyunculuk eğitimi alarak ilk kez Babalar ve Evlatlar adlı bir sinema filminde rol aldı. Ardından rol aldığı Kaçak Gelinler dizisiyle ekranlarda tanındı. Son olarak Rüzgarın Kalbi’nde başrolleri paylaşan güzel oyuncu dizinin erken final yapmasıyla boşa çıktı.

Afra Saraçoğlu,

2 Aralık 1997 İstanbul doğumlu Türk oyuncu ve aynı zamanda modeldir. Ajansa bağlı olarak modellik yapan Saraçoğlu, oyunculuk kariyerinde ise İkinci Şans ve Kötü Çocuk adlı sinema filmlerinde rol aldı. Adriana Lima’ya benzeyen güzel oyuncu güzelliği ile tüm dikkatleri üstüne topladı.

İdris Nebi Taşkan

Türk oyuncu 1 Ocak 1993 senesinde İstanbul’da doğdu. Kariyerine yeni başlangıç yapan genç oyuncu ilk rolünü Arkadaşlar İyidir isimli televizyon dizisinde aldı. Daha önceden yan rollerde yer alsa da Arkadaşlar İyidir dizisi onun için bir başlangıç oldu. Genç oyuncu Poyraz Karayel ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde yan rollerde yer almıştır.

Mahir Günşiray,

Türk oyuncu 10 Ağustos 1960 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Sinema filmleriyle oyunculuk kariyerine başlayan usta oyuncu televizyon dünyasında rol aldığı Binbir Gece dizisiyle adını duyurdu. Ardından rol aldığı Hanımın Çiftliği, İffet, Dila Hanım ve Çilek Kokusu gibi önemli projelerde ün kazandı.

Talat Bulut,

Türk oyuncu 23 Mart 1956 yılında Kars Sarıkamış’da doğdu. Ankara Sanat Tiyatrosu’nda oyunculuk üzerine eğitim aldı. Kariyerine Ankara Sanat Tiyatrosu’nda sahne alarak başladı. Ardından sinema filmlerinde roller almaya başlayan deneyimli oyuncu televizyon dünyasıyla 2003 yılında Aşk Olsun isimli diziyle tanıştı. Son olarak Göç Zamanı dizisinde rol alan oyuncu bir dönem ekranların uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’da da rol aldı.

Nazan Kesal,

28 Mart 1969 Manisa doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro ve Oyunculuk bölümünde tamamladı. Kariyerine 1992 senesinde başlayan başarılı oyuncu bugüne dek bir çok sinema filmi ve dizilerde rol aldı. Oyuncunun en çok ses getiren dizileri arasında Süper Baba, Tatlı Betüş, Aliye, Aşk ve Ceza, Bugünün Saraylısı, Analar ve Anneler bulunuyor.

Hazal Türesan,

Türk oyuncu 7 Mayıs 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunlarındandır. Son olarak Tatlı İntikam dizisinde rol alan güzel oyuncu, daha önceden rol aldığı Unutma Beni isimli gündüz kuşağı dizisinde uzun süre yer alarak tanındı.

Share
257 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ