Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Fazilet Hanım ve Kızları Hazan Kimdir? Deniz Baysal Yeni Dizisi

Son olarak Rüzgarın Kalbi dizisinde izlediğimiz güzel oyuncu Deniz Baysal, Star Tv’nin yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Güzel oyuncu başrolleri Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu ve Çağlar Ertuğrul’la paylaşacak. Deniz Baysal, dizide Hazan Çamkıran karakteriyle rol alırken, kardeşini Afra Saraçoğlu annesini ise Nazan Kesal canlandıracak. Deniz Baysal Kimdir? İzmir doğumlu Baysal 5 Nisan 1991 […]

Fazilet Hanım ve Kızları Hazan Kimdir? Deniz Baysal Yeni Dizisi
25 Mart 2017 - 18:42 'de eklendi.

Son olarak Rüzgarın Kalbi dizisinde izlediğimiz güzel oyuncu Deniz Baysal, Star Tv’nin yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Güzel oyuncu başrolleri Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu ve Çağlar Ertuğrul’la paylaşacak. Deniz Baysal, dizide Hazan Çamkıran karakteriyle rol alırken, kardeşini Afra Saraçoğlu annesini ise Nazan Kesal canlandıracak.

Deniz Baysal Kimdir?

İzmir doğumlu Baysal 5 Nisan 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaştan itibaren İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almıştır. Celal Bayar Üniversitesi ‘nde Dış Ticaret Eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine 2011 yılında Derin Sular adlı dizi ile başladı. Bir çok dizide yer alan güzel oyuncu en son Kaçak Gelinler dizisinde başrol oynadı.

deniz-baysal-zeynep-kimdir

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER