Dizi Haberleri > Fazilet Hanım ve Kızları Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi?

Fazilet Hanım ve Kızları Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi?

Fazilet Hanım ve Kızları Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi?

Bu haberimizde başrollerinde Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, İdris Nebi Taşkan, Afra Saraçoğlu, Nazan Kesal, Mahir Günşıray ve Hazal Türesan’ın yer aldığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin seti hakkında bilgiler paylaşacağız. Öncelikle Fazilet Hanım ve Kızları isimli yeni dizinin çekimleri İstanbul’da start aldı.. Avşar Yapım, İstanbul Beykoz’daki sette […]

25 Mart 2017 - 19:46

Bu haberimizde başrollerinde Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, İdris Nebi Taşkan, Afra Saraçoğlu, Nazan Kesal, Mahir Günşıray ve Hazal Türesan’ın yer aldığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin seti hakkında bilgiler paylaşacağız. Öncelikle Fazilet Hanım ve Kızları isimli yeni dizinin çekimleri İstanbul’da start aldı..

Avşar Yapım, İstanbul Beykoz’daki sette yönetmen Murat Saraçoğlu eşliğinde ilk etap çekimlerini tamamladı. İlk dört bölüm çekimleri tamamlanır tamamlanmaz dizinin 25 Mart cumartesi günü başlamasına karar verildi. Sezonun ilgi çeken yapımı olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi çekimlerine genel ağırlı olarak Boğaz’ın incisi bir yalı ve kenar mahallelerde sezon boyunca sürdürecek. Asla Vazgeçmem ile Güllerin Savaşı gibi dizilerin senaryosunu üstlenen Sırma Yanık bu defa Fazilet Hanım ve Kızları isimli dizinin senaryosunu kaleme aldı. Yeni dizi Fazilet Hanım ve Kızları yönetmenliğini ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Karagül’ün yönetmenliğini yapmış olan Murat Saraçoğlu üstleniyor.

YORUM YAP

(1 Yorum var)

  • Dizi kayseriliyan yalısında çekiliyor.
    merkez mahallesi, meserburnu caddesi, sarıyer/istanbul

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?