Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Fazilet Hanım ve Kızları Yağız kimdir? Gerçek ismi ne?

En son Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve Fahriye Evcen’in başrollerini paylaştığı Kurt Seyit ve Şura dizisinde izlediğimiz Çağlar Ertuğrul, Avşar Film’in yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları ile ekranlara geri dönüyor. Başarılı oyuncu Çağlar Ertuğrul dizide Yağız Egemen karakterine hayat verecek. 5 Kasım 1987 İstanbul doğumlu Türk oyuncu Koç Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümü mezunudur. […]

Fazilet Hanım ve Kızları Yağız kimdir? Gerçek ismi ne?
25 Mart 2017 - 19:11 'de eklendi.

En son Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve Fahriye Evcen’in başrollerini paylaştığı Kurt Seyit ve Şura dizisinde izlediğimiz Çağlar Ertuğrul, Avşar Film’in yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları ile ekranlara geri dönüyor. Başarılı oyuncu Çağlar Ertuğrul dizide Yağız Egemen karakterine hayat verecek.

5 Kasım 1987 İstanbul doğumlu Türk oyuncu Koç Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümü mezunudur. Akademi 35.5 Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Benim İçin Üzülme dizisi ile oyunculuğa başlangıç yapmıştır. Aynı sene rol aldığı Dağ isimli sinema filmi ile tanınan oyunu serinin ikinci filminde şöhretini artırdı. Ayrıca televizyon dünyasında Beyaz Karanfil, Boynu Bükükler ve Kurt Seyit Şura isimli dizilerde rol almıştır.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER