Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Fi Çi Pi Dizisi Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi? Seti Nerede?

Yazar, Akilah Azra Kohen‘in çok satan Fi Çi Pi eserlerinin uyarlaması olan yeni dizi çekimlerine başlandı. Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsur ve Saadet Işıl Aksoy’un başrollerini paylaşacağı yeni dizi Fİ Çİ Pİ çekimlerine İstanbul’da start verildi. Mert Baykal’ın yönetmenliğinde ünlü oyuncular sete çıktı. Fİ Çİ Pİ üçlemesinden uyarlanan yeni dizi sezonun en çok merak […]

Fi Çi Pi Dizisi Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi? Seti Nerede?
09 Ocak 2017 - 14:47 'de eklendi.

Yazar, Akilah Azra Kohen‘in çok satan Fi Çi Pi eserlerinin uyarlaması olan yeni dizi çekimlerine başlandı. Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsur ve Saadet Işıl Aksoy’un başrollerini paylaşacağı yeni dizi Fİ Çİ Pİ çekimlerine İstanbul’da start verildi. Mert Baykal’ın yönetmenliğinde ünlü oyuncular sete çıktı.

Fİ Çİ Pİ üçlemesinden uyarlanan yeni dizi sezonun en çok merak edilen dizileri arasında yer alırken, nerede çekildiği de şimdiden merak uyandırdı. İlk etap çekimleri İstanbul’da özel mekanlarda başlayan dizinin kısa süre içerisinde şehir dışında çekimlerine başlanacak. 13 bölümden oluşacak Fİ Çİ Pİ uyarlamasının setinin nerede kurulduğu hakkında detaylı bilgiler ilerleyen günlerde buradan sizlere aktarılacak.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER