Dizi Haberleri > Fi Çi Pi Duru Kimdir? Serenay Sarıkaya Yeni Dizisi

Fi Çi Pi Duru Kimdir? Serenay Sarıkaya Yeni Dizisi

Fi Çi Pi Duru Kimdir? Serenay Sarıkaya Yeni Dizisi

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Akilah Azra Kohen‘in çok satılan üçlemesi ‘‘Fi Çi Pi” uyarlaması yeni dizi kadrosuna dahil oldu. Güzel oyuncu Türkiye’nin ilk özgün digital dizi projesinde rol alacak. Serenay Sarıkaya, Duru karakteriyle rol alacağı dizide genç bir balerin rolünü hayat verecek. 1 Temmuz 1991 Antalya […]

09 Ocak 2017 - 14:56

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Akilah Azra Kohen‘in çok satılan üçlemesi ‘‘Fi Çi Pi” uyarlaması yeni dizi kadrosuna dahil oldu. Güzel oyuncu Türkiye’nin ilk özgün digital dizi projesinde rol alacak. Serenay Sarıkaya, Duru karakteriyle rol alacağı dizide genç bir balerin rolünü hayat verecek.

1 Temmuz 1991 Antalya doğumlu Türk model ve sinema, dizi oyuncusudur. Katıldığı güzellik yarışmasında jüri tarafından özel ödüle layık görüldü. Aynı sene içerisinde Plajda adlı sinema filminde rol alarak oyunculuk kariyerine adım attı. Televizyon dünyasıyla 2008 senesinde Peri Masalı adlı diziyle tanıştı. Daha sonra Adanalı, Lale Devri ve Yer Gök Aşk adlı önemli yapımlarda adından sıkça söz ettirdi. Son olarak Medcezir dizisinde Çağatay Ulusoy ile başrolleri paylaştı. Ayrıca bu sene yüksek gişe başarısı gösteren İkimizin Yerine adlı sinema filminde Nejat İşler ile birlikte rol aldı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?