Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Fi Çi Pi Ne Zaman Hangi Gün Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Saadet Işıl Aksoy ve Mehmet Günsur’un başrollerini paylaşacağı yeni dizi Fİ Çİ Pİ uyarlaması çok yakında önce dijital platformda sonra ise Star Tv’de ekranlara gelecek. Şubat ayında yayınlanması beklenen Fİ Çİ Pİ uyarlamasının meraklı bekleyişi sürüyor. Ünlü oyuncuların rol alacağı yeni dizinin çekimleri İstanbul’da sürüyor. İlk etap çekimlerinin tamamlanmasının ardınan Akilah Azra […]

Fi Çi Pi Ne Zaman Hangi Gün Hangi Kanalda Yayınlanacak?
09 Ocak 2017 - 15:44 'de eklendi.

Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Saadet Işıl Aksoy ve Mehmet Günsur’un başrollerini paylaşacağı yeni dizi Fİ Çİ Pİ uyarlaması çok yakında önce dijital platformda sonra ise Star Tv’de ekranlara gelecek. Şubat ayında yayınlanması beklenen Fİ Çİ Pİ uyarlamasının meraklı bekleyişi sürüyor.

Ünlü oyuncuların rol alacağı yeni dizinin çekimleri İstanbul’da sürüyor. İlk etap çekimlerinin tamamlanmasının ardınan Akilah Azra Kohen’in çok satan eseri Fİ Çİ Pİ uyarlaması ilk bölümünden itibaren dijital platformda Puhu Tv’den yayınlanacak. Şubat ayı itibarıyla yayınlanacak olan dizi şimdiden merak uyandırdı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER