Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Gardırop Savaşları Luvrita Kimdir? Yeni Yarışmacı Kaç Yaşında!

Fox’un ilgiyle takip edilen moda programı Gardırop Savaşları’na yeni bir yarışmacı daha dahil oldu. Luvrita adlı yeni yarışmacı hakkında merak edilen bilgileri haberin devamından öğrenebilirsiniz. Yakın bir zaman içinde sezon finali yapacak olan Gardırop Savaşları’na yeni bir isim dahil oldu. 17 Nisan’da yarışmaya dahil olan Lutrita güzelliği ile izleyicinin ilgisini çekmeyi başaracak mı? Sezon finali öncesi […]

Gardırop Savaşları Luvrita Kimdir? Yeni Yarışmacı Kaç Yaşında!
17 Nisan 2017 - 15:51 'de eklendi.

Fox’un ilgiyle takip edilen moda programı Gardırop Savaşları’na yeni bir yarışmacı daha dahil oldu. Luvrita adlı yeni yarışmacı hakkında merak edilen bilgileri haberin devamından öğrenebilirsiniz.

Yakın bir zaman içinde sezon finali yapacak olan Gardırop Savaşları’na yeni bir isim dahil oldu. 17 Nisan’da yarışmaya dahil olan Lutrita güzelliği ile izleyicinin ilgisini çekmeyi başaracak mı? Sezon finali öncesi podyuma çıkacak olan yeni yarışmacı LUVRİTA ABDULKHALİKOVA kimdir? Rus model 1 Ocak 1994 yılında doğmuştur. Leyla adı ile tanınan Luvrita, bir zamanlar izdivaç programında da yer almıştı. Modellik yapan yeni yarışmacı televizyon dünyasına evlilik programı ile başlangıç yaptı. Rus kökenli yarışmacı bu aralar ise Gardırop Savaşları’nda podyuma çıkacak.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER