Dizi Haberleri > Gayrimeşru Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor? Fragman

Gayrimeşru Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor? Fragman

Gayrimeşru Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor? Fragman

Star Tv’de yayınlanan fenomen dizi Paramparça’nın yapımcısından yeni sezon için bir dizi hazırlığına girdiği haberi kulislerde dolaşıyor. Endemol Shine ‘nin yeni dizisi için kanallarla görüşüldüğü de gelen haberler arasında.  Dizinin türü ise Aksiyon-Drama yönünde olacak. Gayrimeşru ‘nun senaryosunu daha önce Arka Sokaklar dizisinin senaristi olan Ozan […]

25 Temmuz 2016 - 11:35

Star Tv’de yayınlanan fenomen dizi Paramparça’nın yapımcısından yeni sezon için bir dizi hazırlığına girdiği haberi kulislerde dolaşıyor. Endemol Shine ‘nin yeni dizisi için kanallarla görüşüldüğü de gelen haberler arasında.  Dizinin türü ise Aksiyon-Drama yönünde olacak. Gayrimeşru ‘nun senaryosunu daha önce Arka Sokaklar dizisinin senaristi olan Ozan Emre Yurdakul ile Alican Yaraş kaleme alacaklar. Dizinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez oturuyor.

Gayrimeşru Nerede Çekiliyor?

Dizinin nerede çekileceği hakkında henüz yeterli bilgi olmamasından dolayı paylaşmıyoruz.

Gayrimeşru Konusu;

İyi bir motor ustası ve yarışçısı olan bir kahramanın ve kendisini nüfusuna almayan ve ölmek üzere olan hasta babasının kavgalarına , çatışmalarına odaklanmış güzel bir dizi bizleri bekliyor.

Gayrimeşru Oyuncuları;

Dizinin oyuncu kadrosu hakkında detaylı bilgileri ilerleyen günlerde sizlere ileteceğiz.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?