Dizi Haberleri > Gelinim Sensin Sunucusu (Ebru Akel) Kimdir?

Gelinim Sensin Sunucusu (Ebru Akel) Kimdir?

Gelinim Sensin Sunucusu (Ebru Akel) Kimdir?

En İyi Sunucu, Yılın Tv Yıldızı ve Altın Kelebek En İyi Kadın Sunucu ödüllerini alan Ebru Akel, 2016-2017 yeni sezonunda Gelinim Sensin yarışma programını sunuyor. Tv programlarının sunuculuğunu üstlenen Türkiye’nin bir numaralı sunucusu Ebru Akel yeni sezonda Gelinim Sensin dedi. Fox Tv’de evlilik yarışması sunuculuğunu üstlenen […]

28 Eylül 2016 - 13:53

En İyi Sunucu, Yılın Tv Yıldızı ve Altın Kelebek En İyi Kadın Sunucu ödüllerini alan Ebru Akel, 2016-2017 yeni sezonunda Gelinim Sensin yarışma programını sunuyor. Tv programlarının sunuculuğunu üstlenen Türkiye’nin bir numaralı sunucusu Ebru Akel yeni sezonda Gelinim Sensin dedi. Fox Tv’de evlilik yarışması sunuculuğunu üstlenen Ebru Akel hafta içi her gün Gelinim Sensin’i sunacaktır.

42 yaşındaki Ebru Akel, 1 Mart 1974 İzmir doğumludur. Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Akel ayrıca Tv programı sunuculuğu yapmaktadır. 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü mezunudur. Kariyerine ilk olarak oyunculuk yaparak başladı ve sunucu olarak devam etmektedir.

gelinim-sensin-ebru-akel-kim

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?