Dizi Haberleri > Gelinim Sensin Yarışması Yarışmacıları Adayları Kimler Ne Zaman Başlıyor?

Gelinim Sensin Yarışması Yarışmacıları Adayları Kimler Ne Zaman Başlıyor?

Gelinim Sensin Yarışması Yarışmacıları Adayları Kimler Ne Zaman Başlıyor?

Hem kaynana hem gelin hemde damat adaylarının bir arada olacağı evlilik programı Gelinim Sensin yarışma programı Ebru Akel‘in sunumlarıyla Fox Tv ile çok yakında başlıyor. Hafta içi her gün Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Gelinim Sensin yarışma programının tarihi belli oldu. Gelin adaylarını gören kaynanaların seçtikleri […]

28 Eylül 2016 - 13:29

Hem kaynana hem gelin hemde damat adaylarının bir arada olacağı evlilik programı Gelinim Sensin yarışma programı Ebru Akel‘in sunumlarıyla Fox Tv ile çok yakında başlıyor. Hafta içi her gün Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Gelinim Sensin yarışma programının tarihi belli oldu.

Gelin adaylarını gören kaynanaların seçtikleri gelin adayları damatların karşısına çıkıyor. Gelin adaylarını ince eleyip sık dokuyan kaynanalar beğendikleri gelinleri damatlarla karşılaştıracak. Adaylar evlilik yolunda atacakları adımları birbirleriyle geçirecekleri bir hafta da karar verecekler.

Yapımcılığını Nisan Yapım’ın üstlendiği Gelinim Sensin yarışma programını ekranların en bilindik programcısı olan Ebru Akel sunuyor. Gelinim Sensin yarışma programı hafta içi her gün Fox Tv ekranlarında saat 16:15‘de sizlerle olacaktır. İlk bölümü 3 Ekim 2016 Pazartesi günü başlayacak olan yarışma programının yarışmacılarını ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?