Dizi Haberleri > Goz6 Sunucusu Kim Jess Molho Kimdir ve Hangi Programlarda Sunuculuk Yaptı?

Goz6 Sunucusu Kim Jess Molho Kimdir ve Hangi Programlarda Sunuculuk Yaptı?

Goz6 Sunucusu Kim Jess Molho Kimdir ve Hangi Programlarda Sunuculuk Yaptı?

Öncesinde Öykü Serter’in sunduğu Göz6 programının yeni sunucusu Jess Moldo’dur. Peki Jess Molho kimdir biraz tanıyalım. Mesleği sunuculuk ve dizi oyunculuğu olan Jess Molho 39 yaşındadır. İstanbul’da doğmuş olan yakışıklı sunucu Yahudi’dir. Sadece üniversite okumakla kalmayıp yüksek lisansını da tamamlayan Jess Molho 1994 yılında sunuculuk hayatına başlamış […]

21 Eylül 2016 - 16:16

Öncesinde Öykü Serter’in sunduğu Göz6 programının yeni sunucusu Jess Moldo’dur. Peki Jess Molho kimdir biraz tanıyalım. Mesleği sunuculuk ve dizi oyunculuğu olan Jess Molho 39 yaşındadır. İstanbul’da doğmuş olan yakışıklı sunucu Yahudi’dir. Sadece üniversite okumakla kalmayıp yüksek lisansını da tamamlayan Jess Molho 1994 yılında sunuculuk hayatına başlamış olup birçok programda ve yarışmalarda yer almıştır.

Sihirli Annem ile başlayan dizi hayatının ardından O Ses Çocuklar programının sunuculuğunu yapmıştır. Daha sonra kendisininde yalnız olmadığı Oryantal Star yarışmasını Ebru Akel ile birlikte sunmuştur. Gerçeğe çok yakın olup animasyon karakterlerinin canlandırdığı Köstebekgiller’de de rol almıştır. 2002 yılında ise dünya evine girmiştir.

 

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?