Dizi Haberleri > Gözüm Sende 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen izle (25 Eylül Pazar)

Gözüm Sende 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen izle (25 Eylül Pazar)

Gözüm Sende 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen izle (25 Eylül Pazar)

Atv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Gözüm Sende yine gelin ve ailelerinin dört damat adayı arasından seçeceği zorlu tercihlerine tanık oluyor. Her hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü Atv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Gözüm Sende 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gözüm Sende yeni bölümü biter bitmez hemen yayınlanan fragmanda yeni […]

23 Eylül 2016 - 15:09

Atv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Gözüm Sende yine gelin ve ailelerinin dört damat adayı arasından seçeceği zorlu tercihlerine tanık oluyor. Her hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü Atv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Gözüm Sende 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Gözüm Sende yeni bölümü biter bitmez hemen yayınlanan fragmanda yeni yarışmacı 4 talibinin yüzlerini göremeden televizyondan hayat hikayesini dinleyecek ve aralarından birini tercih etmek zorunda kalacaktır.

Gözüm Sende 8. yeni bölümüyle 25 Eylül 2016 Pazar günü 23:20’de Atv ekranlarında sizlerle olacaktır. Yeni bölümde gelin adayı 4 damat adayından görmeden sadece kendi kriterlerine uyan hangi adayı seçecek gece yarısı öğreneceğiz.

Gözüm Sende 8. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?