Dizi Haberleri > Gözüm Sende Seher Kimdir Adayları Arasından Kimi Seçti Seher’in Adayları Kimler?

Gözüm Sende Seher Kimdir Adayları Arasından Kimi Seçti Seher’in Adayları Kimler?

Gözüm Sende Seher Kimdir Adayları Arasından Kimi Seçti Seher’in Adayları Kimler?

24 Eylül Cumartesi günü Atv ekranlarında yayınlanan Gözüm Sende evlilik programında gelin adayı Seher taliplerini tanıyor. Taliplerini tanıyan gelin adayı Seher’i tanıyalım? Seher kim kaç yaşında ve nereli? Seher, damat adayları Mahir, Kumsal, İbrahim ve Fatih arasından kime şans verecek? İşte detaylar.. Sadece kendine talip olanların hayatını izleyerek karar verecek olan […]

24 Eylül 2016 - 15:21

24 Eylül Cumartesi günü Atv ekranlarında yayınlanan Gözüm Sende evlilik programında gelin adayı Seher taliplerini tanıyor. Taliplerini tanıyan gelin adayı Seher’i tanıyalım? Seher kim kaç yaşında ve nereli? Seher, damat adayları Mahir, Kumsal, İbrahim ve Fatih arasından kime şans verecek? İşte detaylar..

Sadece kendine talip olanların hayatını izleyerek karar verecek olan Seher acaba talipleri arasından kime şans verecek. Teyzesi ile birlikte Gözüm Sende evlilik programına katılan Seher zorlu bir seçim yapmak zorunda kalacak.

Damat adayları Mahir, Kumsal, İbrahim ve Fatih arasından seçim yapacak olan Seher damatların yüzlerini görmeden hayat öyküsünü dinledikten sonra aklına ve gönlüne en çok yatacak 2 damat adayının isimlerini vererek stüdyoya davet edecek. 

Teyze damat adaylarından Kumsal’ı çoktan beğendi bile. Seher teyzesini dinleyip damat adayları arasından Kumsal‘ı seçti. Bakalım Kumsal’ın yüzünü gördükten sonra gelin adayımız Seher’in düşünceleri neler olacak. Birazdan..

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?