Dizi Haberleri > Gülümse Yeter 10. Bölüm Fragmanı 27 Eylül 2016 Salı

Gülümse Yeter 10. Bölüm Fragmanı 27 Eylül 2016 Salı

Gülümse Yeter 10. Bölüm Fragmanı 27 Eylül 2016 Salı

Show Tv’nin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin‘in rol aldığı yaz dizisi Gülümse Yeter 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Romantik-komedi türündeki dizi gün geçtikçe beğeni kazanmaya devam ediyor. Komedi tufanı Gülümse Yeter güldürmeye, […]

20 Eylül 2016 - 21:48

Show Tv’nin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin‘in rol aldığı yaz dizisi Gülümse Yeter 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Romantik-komedi türündeki dizi gün geçtikçe beğeni kazanmaya devam ediyor.

Komedi tufanı Gülümse Yeter güldürmeye, eğlendirmeye ve aşk dolu anlar yaşatmaya yeni sezonda da devam ediyor.  Gülümse Yeter 10. bölümü ile 27 Eylül 2016 salı günü saat 20:00’da Show Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecektir.

Gülümse Yeter Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Hasan’ı yine intikam bürümüştü. Lütfü ve Emre’nin evi delik deşik ettiği bölümde Hasan intikam almaktaydı. Lütfü patronken bir anda amele olmuştu ve kariyerine inşaatlarda amele olarak devam etmekteydi. Öte yandan gün geçtikçe birbirlerine daha çok yakınlaşan Sarp ve Yasemin aşka  yelken açmıştı.

Gülümse Yeter 10. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?