Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Gülümse Yeter 14. Bölüm Fragmanı 25 Ekim

Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin‘in başrollerini paylaştığı Gülümse Yeter 14. bölüm fragmanı çıktı. Romantik-komedi tadındaki Gülümse Yeter’in son bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Özdemir‘lerin evini satın almak isteyen Cem ile Sarp kıyasıya rekabet etmiş ve evi satın alan Sarp olmuştur. Sarp, evi satın aldıktan sonra […]

Gülümse Yeter 14. Bölüm Fragmanı 25 Ekim
18 Ekim 2016 - 23:12 'de eklendi.

Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin‘in başrollerini paylaştığı Gülümse Yeter 14. bölüm fragmanı çıktı. Romantik-komedi tadındaki Gülümse Yeter’in son bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Özdemir‘lerin evini satın almak isteyen Cem ile Sarp kıyasıya rekabet etmiş ve evi satın alan Sarp olmuştur. Sarp, evi satın aldıktan sonra Yasemin’e sürpriz yapar. Hasan Efendi ise Özdemir’lerin evine gitmeyerek evde yalnız kalır. Ancak yalnızlık Hasan Efendi’yi dertlendirir.

Öte yandan evi satın alma fikrinde Lütfü ile işbirliği yapan Cem, iş teklifinde bulunur. Komedi tufanı Gülümse Yeter 14. yeni bölümüyle 25 ekim 2016 Salı günü saat 20:00’dan itibaren Show Tv ekranlarında güldürmeye, eğlendirmeye ve aşk dolu anlar yaşatmaya devam edecek.

Gülümse Yeter 14. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER