Dizi Haberleri > Gülümse Yeter 24. Bölüm Fragmanı İzle 17 Ocak 2017 | Show Tv

Gülümse Yeter 24. Bölüm Fragmanı İzle 17 Ocak 2017 | Show Tv

Gülümse Yeter 24. Bölüm Fragmanı İzle 17 Ocak 2017 | Show Tv

Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin’in başrollerini paylaştığı Gülümse Yeter’in yeni bölüm fragmanı şimdi yayınlandı. Gülümse Yeter 24. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye sunuldu.  Yasemin’in sarhoş olası Cem’in planında rahatlık sağlarken, Sarp ise telefonda […]

10 Ocak 2017 - 18:54

Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin’in başrollerini paylaştığı Gülümse Yeter’in yeni bölüm fragmanı şimdi yayınlandı. Gülümse Yeter 24. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye sunuldu. 

Yasemin’in sarhoş olası Cem’in planında rahatlık sağlarken, Sarp ise telefonda gördükleriyle şaşkına dönmüştür. Yasemin ile ilişkisini ispat etme çabası içerisinde olan Cem, Yasemin’e sürpriz hazırlar. Diğer yandan Gül’ün kendisi adına yeni bir planları vardır. Kendi adına çizdiği yolda ilk adımına başvurur.

Civan’ların ve Özdemir’lerin bir arada olduğu zamanda Yasemin ve Sarp ilişkilerini açıklar. Cem bu açıklamayla yıkılırken Hasan Efendi çok mutlu olur. Komedi tufanı Gülümse Yeter 17 Ocak 2017 salı günü yeni bölümüyle saat 20:00’dan itibaren Show Tv ekranlarında güldürmeye, eğlendirmeye ve aşk dolu anlar yaşatmaya devam edecek.

Gülümse Yeter 24. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?