Dizi Haberleri > Gülümse Yeter Neden Yok? 3 Ocak Bugün Var mı? Neden Final Yapıyor? Ne Zaman Final Yapacak?

Gülümse Yeter Neden Yok? 3 Ocak Bugün Var mı? Neden Final Yapıyor? Ne Zaman Final Yapacak?

Gülümse Yeter Neden Yok? 3 Ocak Bugün Var mı? Neden Final Yapıyor? Ne Zaman Final Yapacak?

MF Yapım’ın yapımcılığında Show Tv’de yayınlanan romantik komedi dizisi Gülümse Yeter bugün neden yok? Final mi yapıyor? İşte detaylar.. Gülümse Yeter’in 3 Ocak 2017’de ki yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Yılbaşı haftası reklam gelirlerinin düşük olmasından dolayı bu hafta diğer diziler gibi Gülümse Yeter’in yeni bölümü […]

03 Ocak 2017 - 12:09

MF Yapım’ın yapımcılığında Show Tv’de yayınlanan romantik komedi dizisi Gülümse Yeter bugün neden yok? Final mi yapıyor? İşte detaylar..

Gülümse Yeter’in 3 Ocak 2017’de ki yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Yılbaşı haftası reklam gelirlerinin düşük olmasından dolayı bu hafta diğer diziler gibi Gülümse Yeter’in yeni bölümü de yayınlanmayacak. Ayrıca Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu üstlendiği, yayın hayatına yaz sezonda başlayıp yeni sezonda da devam eden Gülümse Yeter’in reytingleri son zamanlarda düşüşe geçti. Henüz daha 21 bölüm yayın hayatına geçiren yapım 24. bölümde final yaparak son noktayı koyacak. Böylelikle Gülümse Yeter 24. bölümüyle Ocak ayında ekranlara veda edecek.

MF yapımın üstlendiği yaz dizisinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli yer alırken oyuncu kadrosunda ise Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin yer alıyor.

29 Kasım 2016 Salı günü yeni bölümü yayınlanması beklenen Show Tv’nin yaz dizisi Gülümse Yeter neden yok neden yayınlanmadı? haberleri detaylı olarak haberimizde yer alıyor.

Romantik Komedi dizisi Gülümse Yeter 19. bölümü ile 29 Kasım 2016 Salı günü yayınlanmayınca kafalarda acaba bitti mi sorusu uyandırdı. Dizinin yayınlanmayan bölümünün neden yayınlanmadığına gelirsek Gülümse Yeter çekimlerinde aksaklık olduğu için bu hafta yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümü gelecek hafta 6 Aralık 2016 Salı günü kaldığı yerden devam edecektir.

YORUM YAP

(1 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?