Dizi Haberleri > Gülümse Yeter Oyuncuları Kimler Yeni Bölüm Fragmanı Oyuncu Kadrosu

Gülümse Yeter Oyuncuları Kimler Yeni Bölüm Fragmanı Oyuncu Kadrosu

Gülümse Yeter Oyuncuları Kimler Yeni Bölüm Fragmanı Oyuncu Kadrosu

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar Gülümse Yeter dizisi ile ekranlara yeniden dönüş yapıyor. Gülümse Yeter isimli yeni dizinin konusu nedir? Gülümse Yeter dizisinde hangi oyuncular rol alacak? Gülümse Yeter dizisi hakkındaki merak edilen tüm detaylar haberimizde yer alıyor. 3 yıl gibi uzun bir süredir ekranlardan uzak kalmış olan Erdal Özyağcılar […]

06 Eylül 2016 - 19:10

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar Gülümse Yeter dizisi ile ekranlara yeniden dönüş yapıyor.

Gülümse Yeter isimli yeni dizinin konusu nedir? Gülümse Yeter dizisinde hangi oyuncular rol alacak? Gülümse Yeter dizisi hakkındaki merak edilen tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

3 yıl gibi uzun bir süredir ekranlardan uzak kalmış olan Erdal Özyağcılar yeni dizi Gülümse Yeter ile yeniden ekranlara geri dönmek için hazırlanıyor. En son 2013 yılında ekranlara gelen Sevdaluk isimli dizide rol alan usta oyuncu Show Tv’de yeni olarak ekranlara gelecek dizide başrolde yer alacak. Kore uygulamalı Smiley You dizisinde başrol oyuncusu olarak yer alacak Erdal Özyağcılar, yeni dizisinin yapımcılığını ise MF Yapım üstleniyor. Dizinin ismi ise Hayata Gülümse olarak belirlenmiş durumda. Hayata Gülümse isimli dizi kısa bir zaman içerisinde Show TV’de olacak.

Gülümse Yeter Oyuncuları

gulumse-yeter-oyunculari

gulumse-yeter-oyunculari3

gulumse-yeter-oyunculari2

Gülümse Yeter Yeni Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?