Güneşin Kızları 10. son bölüm hd izle

“Güneşin Kızları” Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümü ile günün en çok izlenen programı oldu.

Dizinin önceki akşam yayınlanan son bölümü ,Tüm Kişiler’de yüzde 6.94 reyting ve yüzde 24.84 izlenme payı alırken, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 7.25 reyting ve yüzde 27.06 izlenme payı ile zirvede yer aldı.

Güneşin Kızları 10. Son Bölüm’de: Haluk’un yaptığı kaza, Güneş’in kızgınlığını bir anda unutturuyor!
Savaş, Nazlı’nın mektubunu okuduktan sonra allak bullak olur. Nazlı ile açık açık konuşmaya karar verir. Fakat Nazlı, kendisini Savaş’tan uzaklaştırmaya çalışır. Ne zaman ona yakınlaşsa canı yanmaktadır.
Ali’nin kendisinden kaçmasına üzülen Selin, Ali’den uzak durma kararı alır. Ne kadar dil dökse de, Ali onu affetmez. Fakat Ali, birden bire değişir ve Selin’e tekrar yakınlaşır.  Selin bu yakınlıktan hoşnuttur. Fakat bilmediği şey bu yakınlığın altında, Didem ve Tuğçe’nin Selin’e karşı yaptığı bir plan vardır.
Haluk’un kaza yapmasının ardından Güneş, Haluk’a karşı kızgınlığını bir anlığına unutur fakat yine de kafasında soru işaretleri vardır: Haluk bu kazayı nasıl yapmıştır?
GÜNEŞİN KIZLARI’NA SÜRPRİZ OYUNCU

Kanal D’nin yapımcılığını Süreç Film’in yaptığı ve başrollerinde Emre Kınay, Evrim Alasya,Teoman Kumbaracıbaşı, Tolga Sarıtaş, Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan, Meltem Gülenç gibi isimlerin yer aldığı ‘Güneşin Kızları’ dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu.
Son olarak final yapan ‘Günebakan’ dizisinde rol alan Nurseli Tırışkan dizinin kadrosuna dahil oldu. 11. bölümden itibaren izleyici karşısına çıkacak olan oyuncu ‘Psikolog Derya’ karakterini canlandıracak.
Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Güneşin Kızları yine çok konuşulacak fragmanlar yayınladı. İzleyici büyük bir merakla yeni bölümü bekliyor. Güneşin Kızları 10. bölümü ile 20 Ağustos Perşembe Kanal D’.. İşte yeni bölüm fragmanları:

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.