Dizi Haberleri > Hamdi Alkan Yeni Sezon için Süreç Film ile Anlaştı

Hamdi Alkan Yeni Sezon için Süreç Film ile Anlaştı

Hamdi Alkan Yeni Sezon için Süreç Film ile Anlaştı

Oyunculuk kariyerinden sonra yönetmen koltuğuna oturan Hamdi Alkan yeni sezonda bir gençlik hikayesi çekmek üzere Süreç Film ile anlaşma sağladı. Kariyerini yönetmen olarak sürdüren 90’lı yılların dikkat çeken başarılı oyuncusu Hamdi Alkan senaryo çalışmalarını tamamladı. Projenin detayları hakkında net bir fikir açıklanmadı. Şuan masa başı hazırlıkları […]

27 Temmuz 2016 - 11:15

Oyunculuk kariyerinden sonra yönetmen koltuğuna oturan Hamdi Alkan yeni sezonda bir gençlik hikayesi çekmek üzere Süreç Film ile anlaşma sağladı. Kariyerini yönetmen olarak sürdüren 90’lı yılların dikkat çeken başarılı oyuncusu Hamdi Alkan senaryo çalışmalarını tamamladı. Projenin detayları hakkında net bir fikir açıklanmadı. Şuan masa başı hazırlıkları devam eden dizinin detaylarını en yakın zamanda bildireceğiz.

En son Fox Tv ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim rejisinde yer alan Hamdi Alkan yeni projesinde izleyicileri ile çok yakında buluşacak. Süreç Filmin yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan olacaktır.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?