Dizi Haberleri > Hangimiz Sevmedik 12 Eylül Neden Yok Neden Yayınlanmadı Devam Edecek mi?

Hangimiz Sevmedik 12 Eylül Neden Yok Neden Yayınlanmadı Devam Edecek mi?

Hangimiz Sevmedik 12 Eylül Neden Yok Neden Yayınlanmadı Devam Edecek mi?

Yaz ayında yayınlanmaya başlayan yaz dizisi Hangimiz Sevmedik 9. bölümü neden yok neden yayınlanmadı? 12 Eylül Pazartesi günü yeni bölümü yayınlanması beklenen Hangimiz Sevmedik dizisi yayınlanmayınca kafalarda soru işareti bıraktı. Acaba final mi yaptı düşüncesi yaratan dizi Kurban Bayramı dolayısıyla bu hafta yayınlanmamıştır. Hangimiz Sevmedik 7. […]

01 Eylül 2016 - 19:06

Yaz ayında yayınlanmaya başlayan yaz dizisi Hangimiz Sevmedik 9. bölümü neden yok neden yayınlanmadı?

12 Eylül Pazartesi günü yeni bölümü yayınlanması beklenen Hangimiz Sevmedik dizisi yayınlanmayınca kafalarda soru işareti bıraktı. Acaba final mi yaptı düşüncesi yaratan dizi Kurban Bayramı dolayısıyla bu hafta yayınlanmamıştır. Hangimiz Sevmedik 7. bölümü ile 19 Eylül 2016 Pazartesi günü Trt 1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecektir.

BKS yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu yer alıyor.  Dizinin başrollerinde Altan Erkekli, Gül Onat ve Cengiz Bozkurt bulunuyor.

Adile ve Münir’in 35 yıl önce bir yanlış anlama sonucu biten aşklarını konu alan dizinin devam edeceği ve 1. bölümden sonra yayınlanmama sebebi olarak ülkemizde yaşanan darbe girişimi etkili olmuştur.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?